Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie kompletnie nie podobają się pomalowane paznokcie u #rozowepaski ?

Normalne, naturalne, niepomalowane paznokcie wyglądają znacznie lepiej, no chyba, ze różowypasek ma brzydkie dłonie.
Jeszcze ewentualnie malowanie paznokci np na czarno od biedy ujdzie, ale rózowepaski z niebieskimi, zielonymi albo różowymipaznokciami wyglądają okropnie :<

A tipsy to już w ogóle jakaś parodia i żenada. Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby coś takiego nosi...

#kiciochpyta #paznokcie #moda #oswiadczenie
C.....i - Czy tylko mnie kompletnie nie podobają się pomalowane paznokcie u #rozowepa...

źródło: comment_Vvdyplta9cBUSQA9L5sibOqp2ka95HCm.jpg

Pobierz
  • 42
@Caoi: Jak sa ladnie pomalowane to sa spoko. Akurat tipsy to patologia, wiec nie ma co porownywac. Wedlug mnie jakikolwiek.kolor jest ok dopoki z palcow nie robi sie wielokolorowa choinka. Nalezy tutaj tez pamietac ze podobnie jak tipsy wygladaja paznokcie, na.ktorych lakier jest szczatkowo, bo poodpryskiwal conajmniej kilka dni wczesniej.
@Caoi: Popatrz popatrz od lat nie maluje paznokci u rąk, a ostatnio usłyszałam od znajomego niebieskiego paska że to nieładnie wyglada, mało kobieco bla bla bla. Myślę sprobuje pomalować, zdążyłam pomalowac 3, wygladały jakoś dziwnie, według mnie nieładnie. Dalej są naturalne.

@Aerials: Jak nie jak tak. Czemu Ty mnie tu kłamiesz tutaj? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dobrze i estetycznie zrobionych (sztucznych) paznokci nawet byś nie odróżnił ;)


Co do tipsów to ja miałem na myśli te takie wystające okropne szpony tipsy, które ograniczają możliwości używania dłoni i tylko przeszkadzaja, a przy tym paskudnie wyglądają.
@Ulubiona: Niebiescy mają w tej kwestii różne gusta, tak samo jak jeden woli blondynki, a inny rude :P

Ale ogólnie to ja zauważyłem, ze to własnie inne różowe najczęściej zwracają uwagę na takie rzeczy. I odnosze wrażenie, że sporo różowych maluje paznokcie po to aby koleżanki nie gadały, ze wygląda mało kobieco i się nie czepiały etc.
Bo facetom na ogół się to chyba jakoś specjalnie nie podoba, najwyżej jest neutralne,
@Caoi: o jest ogromna roznica miedzy tipsami (czyli plastikowe plytki naklejane na paznokcie, czesto w dziwnych ksztaltach i w tandetnych dlugosciach), a sztucznymi paznokciami robionymi metoda np zelowa. Paznokci zelowych, tak jak mowi @Aerials jesli sa profesjonalnie wykonane, bez żadnych tandetnych ozdobek i maja racjonalna dlugosc, nie odroznisz praktycznie od naturalnych. A wygladaja one bardzo ladnie i uroczo. Oczywiscie dziewczyna musi je uzupelniac bo chyba nic gorszego nie ma niz biegac