Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panowie którzy podrabialiście na mnie dokumenty ja Wam wybaczam i jestem przekonany że robiliście często to z pobudek patriotycznych dla dobra Polski .głęboko wierząc jak zresztą cały świat że nie mieliśmy najmniejszej szansy na urwanie się Sowietom i że dążenie takich ludzi jak ja zakończy się straszną tragedią . Całkiem możliwe to było .No ale zaryzykowaliśmy udało się , walka między nami zakończona . Wykorzystajmy razem szansę na podbudowanie Ojczyzny . Jednak w walce stosowane były nie zawsze czyste metody .Dziś kilku łajdaków , często wcześniej dezerterów próbuje z korzystać z tych w tedy nieczystych metod walki i uruchamiać je jako prawdziwe i dobre na dzisiejszy inny czas .Proszę Was nie pozwólmy im na to . Bardzo zniszczyli moje imię ,bardzo zniszczyli wspaniałe zwycięstwo SOLIDARNIŚCI. Dziwię się ruchom zmarłego Generała w obu sytuacjach gdybym się znalazł tak postąpić wobec mnie nie wolno było .Dlatego moim zdaniem powinniście czuć się zwolnieni z lojalności pozwolić i pomóc prawdzie zwyciężyć .
  • 64
@lechwalesa: Nie Lech Wałęsa zerwał współpracę z SB, to SB zerwała z nim, bo składał fikcyjne oświadczenia. Nie wiedział o tym, że SB zamontowała podsłuchy i okazało się, że oświadczenia są fałszywe.Chcąc zarobić te swoje 500 lub 1000 zł, prowokował wypowiedzi i je wymyślał. Wyeliminowano go z sieci agenturalnej , który za pieniądze fałszował swoje donosy.
prawda jest taka że komuna nigdy nie została obalona, kwitnie w najlepsze miedzynarodówka przejmując władzę w USA i Europie, a o ironio Rosja się uwolniła od żydokomunistycznych wpływów. Bolek, jest członkiem tej syjonistycznej międzynarodówki, świadomie lub nieświadomie, nie jest i nigdy nie był to żaden gracz, tylko... zwyczajny pionek, od początku podstawiony przez bezpiekę, dlatego mamy ten sam niewolniczy ustrój i stan państwa. Wałęsa jak i wszyscy inni agenci służący syjonistycznej międzynarodówce,
@lechwalesa: Pana znajomi w tamtych czasach dobrze wiedzieli,że jesteś pan Bolkiem.Mówili to w mediach.... choćby Bujak.Mimo to został pan już namaszczony i nie chcieli już robić zamieszania.Będąc prezydentem mógłby pan zostać bohaterem narodowym gdyby przeprowadził lustrację i dekomunizację...Niestety wolał dogadać się z komunistami.Nocna zmiana pana pogrążyła.Był pan,jest i pozostaniesz bufonem i tanim cwaniaczkiem,podszytym strachem do końca życia.I nic już tego nie zmieni.Za późno.
@lechwalesa: Panie Lechu.Zmieniasz pan wersje na wykopie jak leci. Nic nie podpisywałem, fałszywki, własnoręczne notatki, wykradzione podczas rewizji SB w mieszkaniu. Ktoś zna całą prawdę i jeszcze żyje, ale nie ma odwagi się do czegoś przyznać. Cały Wałęsa, pogrążający się w każdym kolejnym zdaniu. Pana największym dramatem - znacznie większym od uwikłania w kontakty z bezpieką jako prosty robotnik jest funkcjonowanie w wielkim kłamstwie i brak doradców, oddanych przyjaciół. Gdyby obok
@lechwalesa:
Ja wierzę, oni tańczą wciąż
Oni żyją swoim życiem
I dopłyną tam gdzie chcą
I wierzę w ich podwodny świat
A orkiestra, która grała
Do tej chwili gra

Piękna aktorka
Mierzy kolię swą
Kelner się potknął
Pada twarzą w tort

Nieprawda, że już nie ma ich
Oni płyną, tylko wolniej
Tak jak wolno płyną sny
I nieprawda, nie znajdziecie ich
Tyle mil już przepłynęli
Tyle przetańczyli dni

Młody milioner
Dziś
@ediz4: odmówił mówiąc że "zamelduje komu trzeba", wielce prawdopodobne że miał na myśli "zielonych".
@darkelf: komputerami kwantowymi podrabiali #takbylo xD
@norules80go: dlatego głosuję na pis, mimo że nie jest to czysta opcja a wolałbym Brauna i mam nadzieje że Bóg dopuści go do władzy, Korwin w stosunku do SBków itp wypowiada się bardzo chaotycznie i nieśmiało.
@jas06: myśle że "jego zdrada sięga głębiej".
Nocna zmiana to jego prawdziwe
@lechwalesa: Ostatnią deska ratunku dla pana jest Tadeusz Maraszkiewicz ale dzisiaj sobota i może sie powiesić.Obawiam się jednak, że nie potwierdzi pana wersji, ponieważ cała operacja służby bezpieczeństwa prowadzona w okresie 1982-1983 nie polegała na fałszowaniu dokumentów z lat siedemdziesiątych, ale – cytuję – „na przedłużeniu współpracy”.
@lechwalesa: Panie Lechu, zapraszamy z powrotem do Polski. Poogląda pan TV (nie myląc z TW) i przekona się, że wszyscy przyznają, że wiedzieli o pana agenturalnej przeszłości lat 71-76. Mówił tak Rulewski, mówił tak Tusk, nawet Bogdan Lis. Natomiast bronią, że to przecież nie przekreśla zasług z lat 80tych itp. Także dość już tego kabaretu z apelem do SBków. Bo taki apel, to na razie przynosi inny skutek, do
@lechwalesa: Panie Prezydencie! Robotnikowi Lechowi Wałęsie mogę wybaczyć (ale tylko w swoim własnym imieniu), Prezydentowi Lechowi Wałęsie nie wybaczę nigdy! Nadal mam nadzieję, że to jednak fałszywki i prowokacja. Nie piszę tego z tytułu sympatii do Pana, ale z tytułu tego jakiego upadku może doznać nasza polska idea. Bo jeżeli okaże się, że na zasadzie zgniłego kompromisu był Pan szantażowany przez Kiszczaka, to jakież są te fundamenty III RP? Takiej Polski