Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panowie którzy podrabialiście na mnie dokumenty ja Wam wybaczam i jestem przekonany że robiliście często to z pobudek patriotycznych dla dobra Polski .głęboko wierząc jak zresztą cały świat że nie mieliśmy najmniejszej szansy na urwanie się Sowietom i że dążenie takich ludzi jak ja zakończy się straszną tragedią . Całkiem możliwe to było .No ale zaryzykowaliśmy udało się , walka między nami zakończona . Wykorzystajmy razem szansę na podbudowanie Ojczyzny . Jednak w walce stosowane były nie zawsze czyste metody .Dziś kilku łajdaków , często wcześniej dezerterów próbuje z korzystać z tych w tedy nieczystych metod walki i uruchamiać je jako prawdziwe i dobre na dzisiejszy inny czas .Proszę Was nie pozwólmy im na to . Bardzo zniszczyli moje imię ,bardzo zniszczyli wspaniałe zwycięstwo SOLIDARNIŚCI. Dziwię się ruchom zmarłego Generała w obu sytuacjach gdybym się znalazł tak postąpić wobec mnie nie wolno było .Dlatego moim zdaniem powinniście czuć się zwolnieni z lojalności pozwolić i pomóc prawdzie zwyciężyć .
  • 64
@lechwalesa Panie Prezydencie, miejmy nadzieje ze prawda zwyciezy. Niech te najnowsze papiery z szafy Kiszczaka zostana dokladnie sprawdzone. Powinien miec Pan szanse to wszystko zobaczyc i skomentowac. Prosze tez sie nie przejmowac wiekszoscia negatywnych komentarzy na wykopie bo naprawde szkoda zdrowia aby to wszystko czytac. Ostatnio wykop to pro-pisowska strona ktora juz podpisala na Pana wyrok. Ledwo co oglosili ze znalezli dokumenty ktore nie byly sprawdzone przez grafologa a wszyscy juz chca
@lechwalesa: Pierwsza podstawowa rzecz, każdy adwokat panu to powie, morda w kubeł. Nie komentować, do niczego się nie przyznawać, wszystkiemu zaprzeczać, to nie ja, mnie tam nie było, wrobili mnie, te dowody są fałszywe itd. Im więcej pan komentuje tym gorzej dla pana.
@lechwalesa: W ten wpis uwierzyłem, mam nadzieję że się nie zawiodę Panie Leszke, czekam jak to się rozwinie. Jest Pan honorowy ale jeśli oni honoru nie mieli to jest pan z obietnicy zwolniony, powiedz nam Panie kto to ? Szkoda czasu , tym bardziej teraz jak cały świat na Pana psioczy!!! Nalegam, urodzony jak Pan to obalał 89'! Odwagi Leszku ! #lechwalesa
@lechwalesa: Panie prezydencie skoro jak sam Pan pisze żyją jeszcze osoby które mogą oczyścić Pańskie dobre imię to dlaczego nie chce Pan ujawnić ich nazwisk aby mogli potwierdzić wersję o tym że nie był Pan Bolkiem ? Przecież jeśli Ci ludzie ludzie odejdą z tego świata wtedy juz nikt Panu nie uwierzy i nikt nie będzie mógł potwierdzić Pańskich wersji wydarzeń.
@lechwalesa: Wątpię by Pan to czytał, no ale cóż. W obecnej sytuacji wszyscy mają Pana za robola kapusia ( w dodatku mało rozgarniętego ) który dzięki współpracy z SB wybił się ( z resztą jak cały okrągły stół... ) rzuca Pan na udowodnienie swoich racji prośby o przyznanie się prawdopodobnie do wyimaginowanego człowieka ( a jeśli tak nie jest to w pana interesie obecnym jest ujawnić prawdę - z resztą no
@lechwalesa: To, o czym pan piszesz jest ucieczką przed odpowiedzialnością, bo przecież ta osoba nie namówiła pana do donosicielstwa i pobierania pieniędzy.Ta osoba przewyższała pana inteligencją. Jest to człowiek, z którym blisko współpracował Bogdan Borusewicz, więc może niech on powie coś więcej na jego temat. Człowiek ten stawiał sprawę w ten sposób, że reżim jest mocny i trudno z nim otwarcie walczyć. Obciążanie tej osoby odpowiedzialnością za to, że Wałęsa był