Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki...prawdopodobnie mój bank został zalany waszymi przelewami w ramach akcji #naprawalaptopow bo zamilkł i chyba mnie przeklina....na chwile obecną mamy koło 25k no i pojęcia nie mam ile jest na koncie fundacji...o tym dowiem się 1-2 marca. Wtedy powiem jak na spowiedzi :) dziękujemy pięknie Mirabelce @kulko bo to ona dźwignęła naszą akcję na wyżyny wykopu...wszyscy jesteście Mirki i Mirabelki nie z tej ziemi. Jesteśmy szczęśliwi że los nas zetknął z wami, są realne szanse na leczenie mojej córki. Wiem, że szał wokół nas już minął ale nie zapomnijcie o nas ( w kwietniu możecie jeszcze wrzucić na nas swoje 1% ). Ja tu zostaję i będę mirkował z wami i pomagał komu się da, tak sobie przyrzekłem.
#pomagamypaulinie #pomagajzwykopem #wykop #wykopefekt #zdrowie
r.....9 - Mirki i Mirabelki...prawdopodobnie mój bank został zalany waszymi przelewam...

źródło: comment_icnYIflv0IB0GnXgI5jr2BV3AdUQrMeh.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@robertt1969: Przelew też poszedł, ale to wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postaram przekonać się znajomych do wypełniania zwłaszcza tego 1%, bo z doświadczenia wiem, że to pole często zostaje puste...

Proszę pozdrowić Paulinę i przekazać, że wszyscy wierzymy w Nią i trzymamy kciuki! ( )
  • Odpowiedz