Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Tekst piosenki:"Niech żyje bal" - Maryla Rodowicz
"Niech żyje bal
Życie kochanie trwa tyle co taniec
fandango, bolero, be-bop
manna, hosanna, różaniec i szaniec
i jazda i basta i stop.

Bal to najdłuższy na jaki nas proszą,
nie grają na bis, chociaż żal,
zanim wiec serca upadłość ogłoszą
na bal, marsz na bal
[...]
Niech żyje bal!
Bo to życie to bal jest nad bale!
Niech żyje bal!
Drugi raz
@lechwalesa: niestety ten czlowiek cierpi na zaburzenia psychiczne, multiple personality czy cos podobnego.
Jeden Walesa przyznaje ze cos podpisal, za chwile inny Walesa twierdzi ze "nie moze byc zadnego mojego podpisu" (ciekawe ze tu juz nie wyraza sie w pierwszej osobie), inny jeszcze Walesa baluje w wyzszych sferach prowadzac Poloneza i przyjmowany jest jak Gosc Honorowy. Nic dziwnego ze Walesa nie jest w stanie ogarnac tego wszystkiego, stworzyl sobie w glowie
@lechwalesa: Uwaga, uwaga. Otrzymałem właśnie treść orędzia wygłoszonego w objawieniu prywatnym przez Matkę Boską Garniturową. Przez wrodzoną skromność świadek objawienia w którego marynarce przemówiła z obrazka Najświętsza Panienka nie ujawnia swoich danych osobowych i pseudonimu operacyjnego. Treść objawienia brzmi: "Lechu, mój wierny synu! Nadszedł dla ciebie czas cierpienia, które musi się wypełnić przez grzechy twoich rodaków fałszywie cię oskarżających! Będziesz cierpiał, ponieważ ja ciebie wybrałam, aby dokonało się to, co się
@lechwalesa: @lechwalesa: A może gdyby osoba powiesiła na plecach obraz Jasnogórskiej Pani w formacie przynajmniej 40x60cm i z przodu Chrystusa Miłosiernego przynajmniej tej samej wielkości to uwierzą? Co za bezbożny naród, to niewdzięczne polactwo!
Ostatecznie jako ten "bez grzechu" może osoba zacząć rzucać kamieniami w oszczerczych wrogów demokracji.
@lechwalesa: No jest jeszcze jeden sposób na to przebrzydłe plemię żmijowe, sposób ostateczny i niezawodny - słynne "Lewackie Kumitsu": trzeba ogłosić, że jest osoba pederastą narodowości żydowskiej i wiernym synem dwu lesbijek. Na takie dictum zegnie się każde kolano zaplutych wrogów demokracji! A przy okazji, czy mógłby szanowny bohater ogłosić, że dziś słońce wzejdzie dopiero o jedenastej? Nie wyspałem się... No chyba, że mocą swojego słowa potrafi osoba oddziaływać tylko na
@VioletRabbit: Linia obrony LW i mainstreamu jest oczywista. LW to legenda i bohater, którego chce zniszczyć PiS z Kaczyńskim na czele.
A czy to Jarosław Kaczyński kazał Wałęsie współpracować z SB?
A może Antoni Macierewicz?
Kto z PiS-u zmuszał byłego prezydenta do milczenia na ten temat przez tyle lat?
Oczywiste jest, że gdyby przyznał się od razu do swojej chwili słabości to już dawno nikt by nie pamiętał o sprawie.
Zamiast
@lechwalesa: Proszę się tym co ujawnią nie skompromitować i w moich oczach.Szkoda byłoby stracić zaufanie jakie się do tej pory wypracowało.Wiem że wszystko można prawie doskonale podrobić,dlatego liczę że to całe zamieszanie to wyolbrzymienie i przeinaczenie faktów,tak jak zwykle.