Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: mam pytanie. Czy jak dorzucę 9.900 euro do 49.900 euro za wykład to zagra Pan ze mną w kółko i krzyżyk dużym długopisem, zrobi dzieciom kinder niespodziankę, założy pan fajny kapelusz i powie "juuhuuu!" albo zrobi Pan stójkę na pedałach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Po tym co się dzieje w ostatnich dniach myślałam,że nareszcie stoi pan pod ścianą, że dalej iść się już nie da panie Wałęsa, że nareszcie zostanie panu już tylko milczenie na swój temat bo nie mam już złudzeń, że powie pan prawdę. I kolejny raz zdziwienie. Teraz ma się pojawić ktoś, za kogo brał pan pieniądze i podpisywał to własnym nazwiskiem. Myślę, że nie podaje pan jego nazwiska bo sam
  • Odpowiedz
@Chino: Człowieku zastanów się .Stałem od grudnia 1970 r właściwie na czele walki w koncepcji że to przez Związki Zawodowe dojdziemy do wolności .To była moja i tylko moja koncepcja i ja ją realizowałem .

Miałem dwie możliwe drogę realizacji , radykalną , organizować się , ale bez rozmów i dyskusji z władzą , a szczególnie bez kontaktów z aparatem represji i czekać na wielki wybuch i zmieść tą władzę .
  • Odpowiedz
@lechwalesa: właśnie tego trzeba Panie Prezydencie i po raz kolejny powtarzam - tylko debata to rozwiąże, musi Pan przyjść doskonale przygotowany, najlepiej z kilkoma swoimi ekspertami i przedstawić swoje ostateczne argumenty, bez relatywizowania i wywyższania. Tylko w ten sposób jest Pan w stanie oczyścić tę sytuację.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Tak żeś Pan rozpoznał wroga, że go zacząłeś bronić przed lustracją, niszcząc dobry legalny rząd Olszewskiego. Ty Bolek lepiej Boga błagaj o litość, i przeproś Polaków zdrajco zakłamany.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: no i slusznie panie Leszku, ale po co sie denerwować, tu w internetach trzeba podchodzić do wszystkiego z dużym dystansem, a swoją drogą, gdyby Pan nie poruszał tu tego tematu odpisując trollom, nikt by się tym nawet nie zainteresował
  • Odpowiedz
@lechwalesa:
A kogo to była koncepcja .Zamiast palic komitety, twórzmy własne komitety .Nie przypadkiem KOR-u?Czyli tworzyc własne struktury organizacyjne tak jakby alternatywne dla oficjalnego rządu.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie mam szacunek do Pana ale za te lata po roku 1976 w których nastąpiła pańska rehabilitacja natomiast błędem było zatajenie działalności w latach 1970-1974 bo po roku 1974 zmienił pan zdanie. Następny błąd to likwidowanie informacji na pański temat, za czasów pańskiej prezydentury.(akta IPN).Kiszczak miał drugi egzemplarz.A trzeci błąd to obecne miotanie się w internecie z rożnymi wersjami swojej obrony.
  • Odpowiedz