Wpis z mikrobloga

@Mankovich: Ja pamiętam początek lat 90, kiedy w prawie każdych Wiadomościach TV LW publikował puzzle logiczne. Mówił coś i wywracał logikę języka polskiego do gory nogami. Widz po takim czymś przez kilka minut zastanawiał się o co chodziło.
@lechwalesa:

Już z tej upublicznionej dokumentacji można bezdyskusyjnie udowodnić nawet największym przeciwnikom i niedowiarkom kłamstwa


No niby zgadza się.
Czyjeś kłamstwa zostaną udowodnione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lechwalesa: Na szczęście żyją świadkowie tamtych czasów, osobiście czekam aż odezwą się Ci, którzy te papiery tworzyli...dlaczego ich nie ma? Poza tym...świat nie jest czarno-biały. Tak samo dziś możemy oskarżać papieża naszego Jana Pawła o to, ze dobrze znane mu były fakty wykorzystywania seksualnego dzieci przez księży...takich spraw mamy udokumentowane tysiące już w latach 70-tych...i co? Czy to, że tolerował system, który ukrywał i nie przeciwdziałał tym strasznym nadużyciom i przestępstwom
@lechwalesa: ja sie pytam dlaczego Pana dokumety upubliczniono po 1 dniu a reszte 5 czesci bada Ziobro? Przeciez teraz cala reszta bedzie niewiarygodna. Jezeli Ziobro znajdzie cokolwiek co nieodpowiada prezesowi zostanie usuniete.
@Mankovich: Nie chcę NIC sugerować, ale czy nawet ostatnie wydarzenia nie powinny skłonić ludzi szukających prawdy (a za takich się chyba uważamy) do ponownej analizy "wariata" Tymińskiego? Ja przypadkowo zabrałem się za to około roku temu... i szczerze polecam taka przygodę badawczą. Np felietony Tymińskiego. Albo historię jego procesów vs TVP i inne "polskie" media które go niszczyły na zlecenie służb specjalnych - wszystkie procesy wygrał Tymiński. Poza tym ma całkiem
Uwaga - zakładam nowy tag #walesapopolsku. Zachęcam do redakcji i korekty tekstów pisanych przez @lechwalesa - ale takiej która nie zmienia treści wypowiedzi.

Moja pierwsza próba tłumaczenia na język polski:

Na podstawie tej upublicznionej dokumentacji, można już bezdyskusyjnie udowodnić kłamstwa moim przeciwnikom oraz innym niedowiarkom. Oczekuję na dalsze publikacje, szczególnie na donosy. Pozwoli mi to wykazać, a raczej same osoby na nich wymienione wykażą, że te donosy są nieprawdziwe. Oświadczą oni,
@Ianus: Napisałem "wariat", bo jako 8 letnie dziecko tak go postrzegałem. A nie postrzegałem go tak, bo było to moje zdanie, tylko wiadomo - rodzina, znajomi rodziny, ludzie na około tak o nim mówili.