Wpis z mikrobloga

Kocham #korposwiat ale wrogiem normalnej atmosfery w pracy są KOBIETY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak drogie #rozowepaski

Tam gdzie jest za dużo kobiet to zaraz zaczyna znikać podział obowiązków, robią problem z niczego, często wykłócają się o pierdoły, nie potrafią się dogadać a jak są pokłócone to praca leży bo przecież Karynka nie powie bezpośrednio Bogusi, że teraz jej kolej na wykonanie zadania w projekcie. Dodatkowo jeszcze jakieś dziwne zagrywki.

Sytuacja jest taka, że moja pracuje w dziale sprzedaży. W ciągu miesiąca są 2-3 konkursy w których do wygrania są bardzo fajne rzeczy.

Moja pracuje w tym miejscu od 3 miesięcy i od już od pierwszych dni pracy zaczęła wygrywać większość konkursów i faktycznie dobrze jej w tym idzie.

No i nastał taki dzień, że przychodzi do pracy i pyta się zastępczyni Managera (Stanowisko zastępczyni nie określone ale pod nieobecność Managera ona rządzi) czy może dziś wykonywać to i to ponieważ chciałaby również uczestniczyć w konkursie a póki co nie miała jeszcze takiej okazji (od 2 tygodni właśnie ta zastępczyni i jej psiapsiółki w pracy tak bardzo uczciwie zamierzają wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Zastępczyni powiedziała, że nie nooooo nie wie... i żeby zadzwonić do szefowej... Moja dała się podpuścić i zadzwoniła.

Efekt? Konkursy wstrzymane do odwołania. Wszystkie kobiety złe są na moją, że śmiała zadzwonić i żadna się do niej nie odzywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kurtyna.

Wszystko jest już jasne dlaczego kobietom jest zwyczajnie trudno wybić się na wyższe stanowiska w firmach, zwyczajnie kobiece charaktery nie nadają się do radzenia sobie ze stresem i byciem fair w każdej sytuacji...

#gownoburza
##!$%@?
  • 7
@BajerOp: Ale to nie jest żadna podpucha. Sytuacja z dzisiaj, moja dzwoniła i prawie płakała. Akurat moja dała się łatwo podpuścić ale nie oszukujmy się kobiety to intrygantki, obłudne, perfidne, zazdrosne i uwielbiające podkładać sobie świnie. Nie mówiąc już o komentarzach co do ubioru w kobiecych zespołach.
@gaska: Moja powiedziała do Manager, że jej zastępczyni prosiła o to aby do niej zadzwonić bo zastępczyni nie wie co moja ma dziś robić. Szefowa stwierdziła, że nie potrafię między siebie rozłożyć obowiązków i jest chora sytuacja - 2 tygodnie bez możliwości brania w konkursie no to ban dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DyskretnyUrokElegancji: W każdej normalnej firmie starają się organizować teamy mieszane. Czasem nawet jeden czy 2 facetów wystarczy by babom nie #!$%@?ło albo przynajmniej #!$%@?ło mniej. Sam pracowałem kiedyś w dość sfeminizowanej firmie. To co one #!$%@?ły, jakieś chore zagrywki... masakra. W jednej firmie też miałem jeden dział w którym siedzą same dziewczyny-też rzeźnia. Szefowa dobierająca sobie współpracownice na podstawie urody (bo muszą być brzydsze od niej) i inteligencji (by żadna nie