Wpis z mikrobloga

Jakoś tak od wczoraj mam gorączkę i wieczorkiem zadałem sobie dawkę środków przeciw chorobowych i padłem spać.
Nic by wam z tego ale miałem genialny sen. Mało powiedzieć że mam mniej więcej gotowy scenariusz na film.

Roboczy tytuł: "Życzenie szczęścia" (za dużo już tej przemocy).
Film będzie dotyczył mirko.
A leci to mniej więcej tak…
Mirek stuleja #przegryw przegląda sobie mirko i odkrywa swoją nowe intrygujące zajęcie: bieganie po bułki. Tak zaczyna sobie przygodę od #cebuladeals na #aliexpress: torby na bułki i butów do biegania poń. Bieganie po bułki staje się jego pasją i po jakimś czasie bieganie do osiedlowego już mu nie wystarcza. Biegnie coraz dalej. I dalej. I jeszcze trochę. W końcu dobiega do Calais gdzie z powodzeniem ucieka przed goniącymi go #uchodzcy aż do #emigracja w #uk gdzie spotyka podrzędnego króla Albanii. Ten mierzy mu czas i okazuje się że Mirek ma życiówkę nie gorszą od topowego biegacza po bułki Hassana Mhemhebwe. Tu następuje cała scena ostrego treningu zakończona wyścigiem. Smutnym zwrotem akcji jest fakt że król miał tylko jednego "Roxela" i to na prawej ręce więc nie przeliczył stref czasowych co stawia naszego biedaka ponad godzinę za peletonem. Krótka scena załamki jednak gdzieś po drodze na horyzoncie pojawia się piękna i co najważniejsze zainteresowany #rozowypasek 6/10 i możliwość wyjścia z #tfwnogf. Z nadzieją na #bedoseksy Mirek podejmuje decyzję życia: ciężką operację usunięcia przewlekłej #stuleja. Niestety operacja z początku nie idzie po jego myśli gdyż zapomniał że miał dwie różne skarpetki. Koniec końców jakoś się udaje więc powoli zbliżamy się do końca. Tu myślę nad jakimś intrygującym cliffhangerem mianowicie scena gaszenia światła lampki nocnej (czy ja muszę dodawać że to Blitzwolf?) ze zbliżeniem na stojące na szafce dwie butelki mleka.

W napisach końcowych widziałbym następujące osoby.
@imlmpe bo potrzebuję konsultacji - w filmie MUSI być scena hackowania inaczej się nie sprzeda
@SOLGAZ - marketing.
@Browin - muszę brać pod uwagę że skończy mi się gorączka i będzie potrzebny inny materiał inspiracyjny.
@North_pl - jak już uzbieram kasę na produkcję wpuszczę sobie w koszty naprawę lodówki.
@ciechan666 - opieka muzyczna
@rezoner - CGI
@goferek - trzeba przekonać #cytrynigumiak na wystąpienie bo widzę ich w roli o mało co komediowej.
i inni. Wiele innych ale w drodze do pracy pewnie mi umknęło.

Jeżeli się uda to w planach mam między innymi następujące tytuły: "Mój towarzysz Leszke", film animowany "Kto wrobił @marianbaczal" czy "@FilozofujacaCalka musi usunąć konto" no i oczywiście "Życzenie szczęścia 2-14"

Oczywiście mam nadzieję że nikogo tak zbyt mocno nie uraziłem, za wołanie tagów serdecznie żałuję, poprawę obiecuję a ciebie mirko zrzędzące proszę o pokutę i brak próśb o #usunkonto.
#tworczoscwlasna #narkotykizawszespoko #heheszki
  • 18
@Browin: Do czego?
Ja się po wypłacie pewnie do was zgłoszę tak na serio. Jako że znalazłem ostatnio balony w piwnicy a ogródki działkowe z zasobami owocowymi mam dosłownie vis-a-vis to chciałbym się uzbroić. Najpierw teoretycznie co by domu nie wysadzić. A potem mam nadzieję na spijanie owoców mojej pracy.