Wpis z mikrobloga

Jako że niedawno wraz z moim niebieskim postanowiliśmy zrobić sobie mały comeback do przeszłości, zainstowaliśmy sobie WoG-a, żeby grać razem w hot seat. On pojechał do pracy, więc teraz od nowa odgrywam sama stare kampanie. No i się zacięłam w chyba przedostatniej misji "zło wraca do domu" ("evil (no) way home"). Jest tam misja o obeliskach - trzeba ułożyć jakieś hasło. Mam polską wersję, więc hasło ma być po polsku (chyba), no i za nic nie mogę tego rozwiązać( ͡° ʖ̯ ͡°). Jak ktoś z mirków pamięta tą misję i to cholerne hasło, byłabym wdzięczna za pomoc.
Taguję #homm3 #wog #gry #staregry
  • 6
@Schnappi: "Co prawda nie wiem jak ci pomóc, ale mam to gdzieś bo WoG to gówno, graj w HoTA bo ja ją wolę", pod tym tagiem już milion razy mirki się spuszczały nad hotą, nikomu swoim "znawstwem" nie zaimponujesz, a tylko spamujesz pod pytaniem.
@Schnappi: O widzę, że trafiłem na psychologa, prawdziwy ze mnie szczęściarz. Diagnoza mojej osobowości i mojego życia, na podstawie jednego zdania. Jednego tylko zabrakło - odniesienia się do treści mojego postu. Skoro twierdzisz, że spekuluję to wyjaśnij mi łaskawie jaki sens ma pisanie pod konkretnym pytaniem o konkretną grę czy w tym wypadku moda o tym, że jest beznadziejny i że lepiej grać w coś innego? Ja mogę tylko zgadywać czy
@emu23: XD o #!$%@? ci chodzi człowieku masz chyba ze sobą problemy czepiając się mnie pod takim czymś. Jakaś mirkówna ściągnęła sobie heroesy 3 ze względu na powrót do przeszłości -> prawdopodobnie nie orientują się w tematyce -> raczej nie bo sciągają czystego WoGa -> postanawiam doradzić. A to czy usuną woga który moim zdaniem jest niezbalansowany i zastąpią go HotA+hd mod to tylko i wyłącznie leży w ich kwestii. Nie
@Schnappi: ściągnęliśmy woga, bo o to chodziło -słowo klucz: "sentyment". W HotA nie grałam, w istocie, bo chyba jak się ten dodatek pojawił, już od dawna nie gierczyłam w hirołsów. Być może kiedyś obczaję.