Wpis z mikrobloga

@aviatorka6: odpowiem jako nosząca - semilaki wytrzymują dłużej w nienaruszonym stanie, natomiast cosmetic zone po dwóch tygodniach - przynajmniej na moich paznokciach - wyglądały już źle i były do zdjęcia + te drugie łatwiej mi się zapowietrzały
@niktinnynizja: Ja noszę semilaki, jak są źle założone- potrafię 2. dnia zdjąć bez problemu cały :) A teraz sama chciałabym kupić lampę i tak sobie dorabiać. Tylko szukam takich, które byłyby trwałe, ale też łatwe do zdejmowania. Zastanawiałam się np. nad bazą CZ, kolorem semilac i topem semilac, może przy bazie CZ lepiej by się zdejmowały pod wpływem acetonu.
@aviatorka6: nie zakładałam ich sama, ale zawsze ta sama osoba i akurat semi trzymały się lepiej u mnie, wydaje mi się, że to od człowieka zależy :D od specyfiki paznokci itp. co do zdejmowania to właśnie te z cosmetic zone ściągały się lepiej, semilaki gorzej w moim przypadku, może poczytaj recenzje na wizażu czy gdzieś ;>
Mnie semilac uczulił,zresztą nie tylko mnie,bo to powszechny problem,więc odradzam.Oczywiście nie jest powiedziane,że i u Ciebie tak będzie,ale możliwe. Ja bym proponowała bardziej Pronails,cena taka sama jak semilac,a skład lepszy.