Wpis z mikrobloga

@qlimax3: Ty się dobrze czujesz czy za bardzo wkręciłeś się w aferę z Bolkiem że szukasz we mnie "towarzysza" i "szeryfa"? Bo takie odnoszę wrażenie.
@Stitch: niestety jak widać czytanie ze zrozumieniem nie jest mocną stronę niektórych z kijem w dupie
@RobertSiekiera: niestety moim zdaniem 3/4 komentujących nie wie z tego co czytam. Ja za to wiem i nie dopatrzyłem się w swoich wypowiedziach cienia hipokryzji...
No może tu
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: ja Ciebie nie oskarżam o hipokryzję

"W około w ch*j miejsca na zaparkowanie moto bez potrzeby zabierania całego miejsca...
Hipokryzja? Złośliwość?"

Pytam jak powiązałeś złe parkowanie z hipokryzją. Dopiero teraz, gdy zacząłeś marudzić, że inni nie wiedzą co to znaczy można Cię z czystym sumieniem nazwać hipokrytą :D
  • Odpowiedz
@RobertSiekiera: ale ma racje, jesli gosc codziennie tam parkuje to jest na pewno wiele innych miejsc, chociażby na tyle sklepu. i będzie tam motocykl bezpieczniejszy o ile pracuje w stonce i zaden zawistny kierowca auta mu tego nie obrysuje. Rownie dobrze moze sie postawic wzdluz krawężnika i auto normalnie w miejscu stanie, profit dla wszystkich. Co innego stawac raz po raz, a co innego caly czas. zresztą pod bezdomka to na
  • Odpowiedz