Wpis z mikrobloga

@sosna119: podłączyłem, chwilę popatrzyłem, sprawdziłem że z reguły średnia wychodzi w ok. 80-90 i w sumie to byłoby tyle. Teraz używam tylko dystansu dziennego, a na koniec sprawdzam średnią :P
No ale ja jeżdżę for fun, bez żadnego "trenowania"
@marafc: ja też nic nie trenuję, ale czasem ciekawym. Poza tym mam tendencję do robienia wszystkich (mazowieckich) podjazdów z blatu, a tak może bym się zmotywował do wrzucania lżejszych przełożeń
@sosna119: mi akurat mocy brakuje i najchętniej bym robił wszystko na 1-1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale generalnie polecam mocno, fajny sprzęt. Tylko okablowanie trochę upierdliwe, ładnie trzeba to taśmą połapać.
@marafc: o te kable też się trochę martwię. Do prędkości to jeszcze spoko, ale do kadencji to już przez pół roweru trzeba ciągnąć. Dlatego bardziej skłaniam ku bezprzewodowemu. Pomyślę po wypłacie ;)
@sosna119: weź bezprzewodowy. Kupiłem 16.12 przewodowy i się tylko #!$%@?łem jak miałem to podłączyć. Godzinę męczyłem się żeby kable pociągnąć (kadencja + czujnik prędkości). Wrzuciłem w na olx że sprzedam. Tego samego dnia zamówiłem bezprzewodowy. Założenie to sama przyjemność a i działa bez problemu.