Wpis z mikrobloga

Unikam wypowiadania się na tematy prywatne ale dziś będzie inaczej, w słusznym celu. Tym samym wreszcie obalę (tym razem bardziej wiarygodnie, bo na własnym przykładzie) pewien przyjęty przez wielu wypokowiczów mit, że trzeba mieć wygląd lub kasę. Otóż zajarałam się typem, i - nie mam pewności - ale raczej jednostronnie. Jest "małowyjściowy" (takie było moje pierwsze wrażenie, po którym nie ma już śladu), a mimo wszystko ocieram łezkę.

I w sumie to dopiero drugi raz, kiedy naprawdę kogoś lubię (od nowości nie zostałam wyposażona w to uczucie). Poprzednio, u innego faktycznie ten wygląd był, ale przy poznaniu totalnie nie zwróciłam uwagi, nic. Doszła osobowość, bardzo inna, dopiero potem reszta. Tutaj zupełne przeciwieństwo, znaczy, osobowość jest, tego drugiego nie ma.

Takie tam moje #!$%@?, dziękuję za uwagę, i cieszę się, że JAK ZWYKLE MIAŁAM RACJĘ

#mowiejakjest #oswiadczenie #rozkminy #panowie #takaprawda #gorzkiezale
  • 127
@Aerials:

ja nie snuję do ciebie żadnych oskarżeń ;)

po prostu pisałaś że facet nie musi mieć wyglądu i kasy ale ktoś kto ma sytuację jak ja czyli nikłe szanse na wyjście z dużej biedy, ma nikłe szanse na znalezienie normalnej dziewczyny, bo ta dziewczyna też będzie chciała wyjść na randkę, do klubu, czy na sex do mieszkania a ja nie mam kasy by ubrać się w cokolwiek "normalnego", nie mam
@sekito20: Masz dostęp do internetu więc dopóki nie odłożysz kasy żeby wyjechać zajmij się swoim rozwojem. Kasa w końcu się pojawi i bez kompleksów będziesz już mógł poznawać kobiety.
@sekito20: Nie wiem co Cie trzyma tam gdzie jesteś bo raczej nie praca za 1000zł. Czy to aż taki problem wyjechać gdzieś do większego miasta, gdzie teraz w okresie letnim prace znaleźć będzie jeszcze łatwiej i to za taką stawkę gdzie będziesz mógł wynająć jakieś miejsce w pokoju, odłożyć coś i nawet na skarpety się znajdzie...
@invictus:

ale ja pracuję tam tylko dlatego że zbieram kasę na emigrację, muszę tam pracować do końca lipca lub sierpnia by zebrać całą kasę która wystarczy na emigrację bo nie będę mieszkał dalej w swoim mieście i kraju które nie dają mi szans na lepsze jutro

już pisałem że zbieram kasę na emigrację bo to moja jedyna szansa na poprawienie bytu i awans społeczny
@Aerials: Generalizowanie zawsze łatwo jest obalić, bo zawsze jest dla kogoś krzywdzące i nieprawdziwe. Mnie #!$%@?, jak ktoś nałogowo uogólnia wszystko dookoła, no ale zwracam uwagę (a dosadnie!) jedynie poza wirtualnym światem.