Wpis z mikrobloga

Unikam wypowiadania się na tematy prywatne ale dziś będzie inaczej, w słusznym celu. Tym samym wreszcie obalę (tym razem bardziej wiarygodnie, bo na własnym przykładzie) pewien przyjęty przez wielu wypokowiczów mit, że trzeba mieć wygląd lub kasę. Otóż zajarałam się typem, i - nie mam pewności - ale raczej jednostronnie. Jest "małowyjściowy" (takie było moje pierwsze wrażenie, po którym nie ma już śladu), a mimo wszystko ocieram łezkę.

I w sumie to dopiero drugi raz, kiedy naprawdę kogoś lubię (od nowości nie zostałam wyposażona w to uczucie). Poprzednio, u innego faktycznie ten wygląd był, ale przy poznaniu totalnie nie zwróciłam uwagi, nic. Doszła osobowość, bardzo inna, dopiero potem reszta. Tutaj zupełne przeciwieństwo, znaczy, osobowość jest, tego drugiego nie ma.

Takie tam moje #!$%@?, dziękuję za uwagę, i cieszę się, że JAK ZWYKLE MIAŁAM RACJĘ

#mowiejakjest #oswiadczenie #rozkminy #panowie #takaprawda #gorzkiezale
  • 127
Czyli jeżeli jakaś mnie zauważa, nie odwraca wzroku ale nie daje jakoś znać to jest szansa że się jej podobam?


@feliks-dzierzynski: No zależy. Często, jako ludzie, patrzymy się na ludzi w jakimś sensie innych. Czy to brzydkich, czy to grubych, czy dziwnie ubranych. Większość nie odwraca w tym momencie wzroku (chyba że ten, na którego się patrzy) bo uważa się za kogoś lepszego. To psychologia.

Jeśli nie masz żadnej z tych
@Aerials: Karid ma rację, wiem jak wyglądam i nawet nie próbuje podbijać do dziewczyn bo uważam że nie ma cienia szansy że mnie nie zleje. Jestem sobie cichym przegrywem i spokojnie sobie sam żyje ale jak spróbuje podejść, zagadać i mnie wyśmieje to będzie przesrane do końca gimnazjum... Pokaż mu że nie brzydzisz się nim i jesteś otwarta na rozmowę ale nie bądź nachalna.
Pokaż mu że nie brzydzisz się nim i jesteś otwarta na rozmowę ale nie bądź nachalna.


@Aerials: bez przesady, ale zaproponowanie wyjścia na piwo byłoby pieniężne, tym bardziej że oboje się wyluzujecie po pierwszym

@feliks-dzierzynski: No i widzisz stary, już kiedyś o tym pisałam, ale powtórzę. Moja koleżanka ma chłopaka, który wygląda jak Jabba (serio). Jest najśmieszniejszym człowiekiem świata, wygląd automatycznie schodzi na drugi plan, i w tym momencie nie patrzę już na niego "wizualnie", tylko przez pryzmat tego, jaki jest. Poza tym na moim roku jest chłopak o wyglądzie modela, ale jest tak nijaki, że ani mnie ziębi, ani grzeje. Wszystko zależy od tego
znak, że I'M IN, ale mnie chyba zlał


@Aerials: ale zdajesz sobie sprawę, że jest mała szansa, że poprawnie odebrał swój znak, a z tym zlaniem to tylko przypuszczenia? ;_;

napisz do niego
Ja np. nie lubię gapić się na ludzi i odwracam wzrok :>


@Aerials: Odwracanie wzroku to często znak uległej/słabej osobowości. Wystarczy potrenować patrzenie prosto w oczy i od razu nie dość, że będziesz inaczej traktowana, to i zaczniesz myśleć, że jesteś silniejsza.
@pococimojlogin: Patrzenie w oczy praktykuję :> Zależy kiedy, i zależy w jakiś okolicznościach. Czasami chcę zobaczyć kto pierwszy przestanie, albo co wydarzy się później :> I faktycznie, czasami mam takie poczucie "przewagi", kiedy to robię. Ale jeśli chodzi o jakieś randomowe laski np to niekoniecznie, bo wydaje mi się, że niektórzy się tym stresują