Wpis z mikrobloga

Haha, laska na #tinder ma zaznaczone, że najważniejsze wartości dla niej to:
- szczerość
- przyjazń
- Ojczyzna XDDD

Całkiem ładna jest i w ogóle, ale mam ochotę umówić się z nią tylko żeby porobić #heheszki i wytłumaczyć dlaczego Czerwonoarmiści są prawdziwymi bohaterami Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Założę się, że jej zdjęcie w tle na fb to coś związanego ze śmieciami wyklętymi XD
  • 18
  • Odpowiedz
@loopzilla: Nie znam wszystkich Żołnierzy Wyklętych, ale wiem że należy do nich min. rtm. Witold Pilecki. Człowiek który z własnej woli poszedł do Auschwitz, a później został stracony przez podległy polski rząd. Brygada Świętokrzyska to też śmiecie bo w końcu wyzwolili kobiecy obóz w Czechach. Powinni dać umrzeć tym kobietom. No ale przecież oni zabijali Polaków, patriotów! Patriotów godnych PRLu, gwałcicieli, konfidentów, polska swołocz z radzieckim dowództwem (AL/GL). Tacy patrioci, dumnie
  • Odpowiedz
@kingszajs: no i takie osobniki są spoko, ale leśniczych to powinni rozstrzeliwać wielokrotnie za durne uprawianie wojny, kiedy wszyscy mają jej już dosyć i chcą wreszcie zaznać nieco spokoju. No ale chłopaczki się naczytały za dużo poezji romantycznej i #!$%@?.
@kosmaty_: już sparowało - nawet sama napisała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@loopzilla: Człowieku, ale biadolisz. Jeśli dany kraj jest okupowany to jego obywatele mają pełne prawo walczyć o ich wolność. Walka z Niemcami była OK, ale z Sowietami już be? Z Twoim tokiem myślenia to byśmy nigdy nie odzyskali niepodległości po rozbiorach.

Kolejna rzecz - zerwanie z historią i przywiązywanie się do idiotycznych symboli. Historia to cenna nauka, uczy nas o totalitaryzmach. Orzeł z koroną to ważny symbol ponieważ on reprezentuje Polskę
  • Odpowiedz
to byśmy nigdy nie odzyskali niepodległości po rozbiorach.


@kingszajs: no i może na lepsze by wyszło :)))))

Upokorzenie "narodu" polskiego przez kogokolwiek mnie nie interesuje, bo nie utożsamiam się z nim. Gdyby nacjonalizmu nie było w żadnej ze stron to problemów by nie było, więc zastanów się gdzie jest pies pogrzebany.
  • Odpowiedz
@loopzilla: Jaki nacjonalizm. Człowieku... Kiedy przychodzi do Ciebie zaborca i mówi Ci że masz mówić w jego języku albo dokonuje nacjonalizacji Twojego mienia to będziesz siedział cicho?

I tak w ogóle - czemu mówisz po polsku?
  • Odpowiedz