Wpis z mikrobloga

#xiaomi #miui

Roms for Redmi 3, Mi4S, Mi5, Note 3 PRO:

- We successfully cracked MIUI signature protection so our ROMs will be released for those devices.. But unlocking Bootloader and installed TWRP will be required..

Czyli będą nowe romy Xiaomi.eu/MIUI Polska na te telefony ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 19
  • Odpowiedz
@Potfur: to że złamali nie znaczy że Acidowi będzie się chciało robić romy(a znając jego i jego chamskie traktowanie użytkowników to pewnie tak będzie)

a nawet jeśli to zapewne porzuci stare telefony typu remi2, mi2s, redmi note 1 bo nie nadążyłby z czasem
  • Odpowiedz
@FLAC: Xiaomi.eu to praktycznie to samo (jedynie bez kilku dodatków) więc nawet jakby mu się nie chciało to i tak niewiele zmieni.
Stare telefony kiedyś pewnie porzuci ale na chwilę obecną nic nie wskazuje żeby miało to nastąpić już teraz. Zresztą Redmi 2 został wydany w zeszłym roku. Gdzie tu staroć?
  • Odpowiedz
  • 11
@FLAC: dziwisz mu sie ze jest chamski? czytam nieraz posty na miuipolska i jak uzytkownicy pisza do niego po 1000 pytan o to samo mimo ze wszystko zostalo wytlumaczone , ja tez bym sie wkurzal
  • Odpowiedz
@FLAC: Redmi 1 WCDMA został porzucony z uwagi na brak miejsca na partycji systemowej. Pozostałe telefony nie mają z tym problemu więc niepotrzebnie siejesz defetyzm.
  • Odpowiedz
  • 0
@Potfur: skąd ja to wiedziałem... Ale oczywiście Acid musiał wcześniej popełnić tego swojego magicznego posta na blogu, który nawet był na głównej wypoku. A potem było milion pytań pod tagiem o so chozi.
  • Odpowiedz
@Ratriczek: OK, czyli fastboot się uruchamia? A tryb recovery (ten jak przyciśniesz Vol+ oraz Power)? Masz bootloopa? Mi się właśnie udało odratować telefon z ciągłym bootloopem.
  • Odpowiedz
@Potfur: mam bootloopa, już jeden mirek spec się łączył ze mną teamviewerem ale doszedł do tego samego wnioski co ja- czekamy na odblokowanie boot.
Ale odezwę się jeszcze do ciebie wieczorem
  • Odpowiedz
@Ratriczek: Przecież bootloader można już odblokować. Właśnie zrobiłem to 5 minut temu. Ale do tego potrzeba dev romu, który dzisiaj wyszedł (i oczywiście zgody Xiaomi).
  • Odpowiedz
@FLAC: @L3AD3R: napisałem kiedyś na forum konkretne pytanie w temacie, który nie był wcześniej poruszany na forum.
Odpowiedział szybko i sprawnie, bez chamskiego dogryzania.
Czyli jest coś w tym, że tylko debile go denerwują ;)
  • Odpowiedz