Wpis z mikrobloga

Mireczki co sie #!$%@? xD Gosć robi wpis, w ktorym reklauje swoja aukcje allegro. Okej nie ma problemu. Tyle ze w aukcji wprowadza w blad dwukrotnie. Raz mowiac ze po zakonczeniu aukcji niezwlocznie wysle przedmiot (ma trade bana do 28) dwa klamiac o rynkowej cenie przedmiotu (srednia cena 160 dolarow - jego wersja 170-180 euro). Napisalem to i ostrzegam mirkow ze aukcja wprowadza w blad, bo moze na wielu rzeczach sie nie znam ale na rynku #csgo jak najbardziej, i swoim wpisem chcialem uchronic jakiegos biednego mirka zeby sie nie nabral i nie myslal ze robi dobry interel (na opskins i innych serwisach ta sama kosa po 120$ czyli ok 450zl) a tu wyjezdza straznik internetu @Gruszka1992 i wyzywa mnie od "skrajnych lewakow" xD

Link do wpisu reklamujacego przeklamana aukcje: http://www.wykop.pl/wpis/17066947/no-siema-moj-rozowypasek-otworzyl-boxa-z-tej-nowej/
Link do klamania gruszki (on chyba nie zrozumial istoty problemu w ogole, no coz wybitny umysl to to nie jest, mozna mu wybaczyc) http://www.wykop.pl/wpis/17070887/i-tu-prosze-panstwa-mamy-przyklad-skrajnych-lewako
  • 55
  • Odpowiedz
@Perlo: Z gruszką jest tak: fajnie, że sobie zgłasza łamanie prawa i to zawsze propsuje, natomiast jest tak mało inteligentny, ale to tak straszliwie, że ręce opadają. Wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia, nie umie czytać ze zrozumieniem, bardzo dużo rzeczy rozumiem źle. Kwiat narodu. XD
  • Odpowiedz
@support: Bo co? Bo stwierdził fakt, że ziomek wprowadza w błąd potencjalnego kupującego? XD No ja #!$%@? skąd wy się bierzecie.

PS. I tak za przeproszeniem nikt tego nie kupi bo bardziej opłaca się kupić na steamie, a nie za więcej niz 100% MP, NO #!$%@? JAK KISNE Z JANUSZA BTW XD
  • Odpowiedz
@Perlo: perlo z calym szacunkiem dla ciebie bo nie raz widzialem Twoje wpisy z ktorymi sie zgadzalem, ale nie wiem o co sie spinasz. Nie raz miales jakis dziwny bol jak ktos cos z csgo sprzedawal drozej niz ty, teksty ze drogo w #!$%@? i nikt nigdy tego nie kupi. Chce to niech sprzedaje i za milion a tobie przyslowiowy #!$%@? do tego, rob swoj hajs. A ze nie napisal o
  • Odpowiedz
@Szymek_Czarodziej: Ale to gruszka chcial zrobic w tego wielka drame. Ja tylko napisalem we wpisie sprzedajacego ze oszukuje w aukcji i sobie z nim pogadalem. Na tym mial sie moj udzial zakonczyc. Ale gruszka mnie zaczal wyzywac i nie dal mozliwosci odpowiedziec u siebie to napisalem osobny wpis. Mnie sprawa emocjonuje tak jak zeszloroczny snieg :P
  • Odpowiedz