Wpis z mikrobloga

Mirki, w kilka chwil mogę założyć celowe konto w Fundacji Doormanna, cel : finansowe wsparcie żony Gnidy. Jednak to ona musi wyrazić na taką akcję zgodę. Myślę jednak, że to dopiero po pogrzebie, teraz wspierajmy rodzinę duchem oraz naszą obecnością na pogrzebie. Informacja o naszej fundacji : www.wspieramy.org . Gnida walczył do końca, umarł ale zostanie z nami na długo.
  • Odpowiedz
@O_Father_O_Satan_O_Sun: Trochę lipa, bo wierzyłem, że facet wygra z tym #!$%@? rakiem. Tyle w nim wiary bylo i miał dla kogo żyć, wydawał się być i zapewne był dobrym człowiekiem. Wielka szkoda, że choroby zabierają takich ludzi, gdzie tu sprawiedliwość? :(
  • Odpowiedz
@O_Father_O_Satan_O_Sun: Nie ma chyba nic straszniejszego niż śmierć na skutek choroby. Męczenie się i odczuwanie bólu w ostatnich momentach życia jest nieporównywalnie gorsze od zgonu, który następuje nagle.
Wyrazy współczucia i wsparcia dla rodziny i bliskich Gnidy. Oby teraz zaznał ukojenia.
Jestem z okolic Pabianic, postaram się obczaić nekrologi na lokalnym cmentarzu. Jeśli się czegoś dowiem to dam znać.
  • Odpowiedz
Czy jedna osoba (po to, żeby nie nagabywać żony Piotra w takim momencie), która zna jej profil na fb mogłaby potwierdzić numer konta? Ja niestety nie rozmawiałam nawet z @gnida84 i nie chciałabym pomylić osób..
  • Odpowiedz