Wpis z mikrobloga

@koszmareq69: może siedziała do wewnątrz pokoju. Nie ma oparcia krzesła, więc ciężko stwierdzić w którą stronę mogła siedzieć.

@TheMan: w popielniczce są także niedopalone papierosy, więc mogła się tylko zaciągnąć raz i strzelić.

@BloodDeath94: niby jakaś poszlaka, ale jestem leworęczny, jeśli chodzi o pisanie, a wiele rzeczy wykonuję prawą lepiej niż lewą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tricolor: @TheMan: @IQ135: @koszmareq69: @bluehawaii91: @BloodDeath94: @XaDasz: Nikt tego nie zauważył?

Samobójstwo...

Niczego nie pisała, bo za oknem jest ciemno a lampa jest odłączona od kontaktu. Nie pisała niczego, bo plama krwi jest na prawej ścianie, a siedząc przodek do biurka musiała by strzelić sobie w łeb lewą ręką - broń ma w prawej. Dodatkowo układ ciała wskazuje na to że siedziała tyłem do biurka.
@tricolor: Nieszczęśliwy wypadek?
Była noc, siedziała do późna pisząc list, paliła papierosy i piła colę, żeby nie zasnąć. Usłyszała jakiś hałas, odłączyła lampkę i złapała za broń żeby iść to sprawdzić. Nic nie znalazła. Wystraszona odpaliła papierosa przekładając broń do prawej ręki (jest lewo ręczna) w ciemności nie zauważyła stołka i bach. Głowa, mózg na ścianie, kobieta do piachu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
KoniecznaKoniecznosc - @tricolor: Nieszczęśliwy wypadek?
Była noc, siedziała do późn...

źródło: comment_VPSO4bN0nd23HFEf8lKIinBdUViYmpbv.jpg

Pobierz
Wg mnie morderstwo. Długopis odłożony po stronie lewej ręki. Popielniczka jest po lewej stornie. Kubek lub puszka rownież lewa strona. Trzyma papierosa w lewej ręce. Osoba leworęczna kiedy chciałaby się zabić użyła by ręki, która się posługuje.