Wpis z mikrobloga

@trojkeproszu: No co tu można w opolskim zobaczyć, w Opolu zoo, pochodzić wokół rynku, nad odrą bardzo spoko na pewno na spacer. Poza to nie wiem, niedaleko mnie góra św. Anny ale w sumie też nic specjalnego, zamek w mosznie.
@trojkeproszu: "Lot widokowy paralotnią dla 1 osoby za 179,90 zł", więc nie taki milion cebulionów :) tylko nie wiem czy coś podobnego organizują w Twojej okolicy. Oczywiście ten lot zakupiłem przez groupon. Moim jedynym doświadczeniem był zakup biletu :) za to żonie strasznie się to podobało, nawet przywiozła ze sobą film jak leci z gopro
@trojkeproszu: a co chcesz wiedzieć? Park linowy na świeżym powietrzu - wejście jakieś 35pln (w zeszłym roku tyle było) i siedzisz do oporu. Jest 5 tras o różnym stopniu trudności z różnymi atrakcjami (drabina, paliki, tunele etc.) raczej wymaga wytrzymałości niż zwinności (chociaż jest jedna podchwytliwa, gdzie trzeba skoczyć z liny na siatkę, puść pannę przodem to w razie czego jakby zawisła na uprzęży możesz ją spróbować pochwycić) :)
a! i