Wpis z mikrobloga

@Kiszka_94: to obliczanie kalorii musi być troche zawyżone, choć teren z dużą ilością kłusa anglezowanego potrafi zmęczyć i poprawić apetyt.
Jazda w zastępie, 6 par - nie nagonisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem czy jeździsz konno ale prędkości w siodle odczuwasz zdecydowanie bardziej niż rowerem/motorem/samochodem np. prawie 40 km/h z poprzedniego wpisu, zrobiło na mnie duże wrażenie:)
@ma4cin1101: wsiadam na kuń i nie myślę o czymś takim jak komórka i czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą, rzadko jadę w teren, bo terenów nie mamy do jeżdżenia. Mam mierzyć trening z kuniem :D? fajnie by wyglądała nasza trasa z GPSu... te wolty, półwolty, serpentyny
@sekuranka: ja tam mierzę na ujeżdżalni (nie mamy dachu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Gdybym nie mierzył, to nakręcałbym końskiegranice najwyżej raz na dwa miesiące. Rzadko jeździmy w teren.

@ma4cin1101: nie wiem czy mamy u nas konie zdolne zasuwać wyżej 40 km/h. Może jakby huknąć za nim petardą... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie mam takich planów ;) jak na razie 30
@ma4cin1101: @Przemyslaw_90: faktycznie, konno nie jeżdżę, ale czasem lubię popatrzeć na koniki ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdziwiła mnie tylko ta prędkość, bo godzinę dwadzieścia na 9km to robią największe grubasy na wfie, a nie wyobrażam sobie żebyś anglezował, kiedy koń człapie
@Przemyslaw_90: Fakt, mogłoby pomóc XD
Chociaż można się czasem zdziwić... np jeden hucuł rozpędził się ze mną do 35 km/h a wcale go nie poganiałem - ważę ~80 kg.
Fakt, to zaleta że prowadzący nie robi szarż z uczniamixD
@Kiszka_94: średnia prędkość blisko 7 km/h... raz się zatrzymasz bo ktoś poprawia strzemiona, raz żeby ogarnąć trasę między krzakami/drzewami w lesie, raz żeby w spokoju zapalić, a poza tym, dużo jeździ
Fakt, to zaleta że prowadzący nie robi szarż z uczniamixD


@ma4cin1101: może w te wakacje zrobię BOJkę. A jak będę ją miał, to prawdopodobnie będę mógł wypożyczać konie na samodzielne wyprawy. I wtedy dam czadu ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Przemyslaw_90: Myślisz coś o zawodach, czy tylko pod samodzielną jazdę? Ja jeszcze żadnej odznaki nie zrobiłem, nawet "Jeżdżę konno" XD
Ja mam na szczęście instruktora z którym jadąc we dwóch, lecimy ile konie chcą.
@ma4cin1101: byłem kiedyś w drużynie kawaleryjskiej, to miałem takiego drużynowego, że potrafił w czasie jazdy stępa i rozmowy nagle rzucić konie do galopu. To było fajne... Szkoda, że nie miałem okazji częściej na takie tereny...


Odznakę chcę zrobić by potem móc poświadczyć, że coś umiem. Człowiekowi z ulicy niestety nie chcą dać konia do samodzielnego wypadu w las... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Przemyslaw_90: Widzę, że nasze jeżdżenie ma dużo wspólnego! Mój instruktor należy do takiej grupy, a ja jestem na etapie ogarniania hajsu na mundur i szableXD W czerwcu będzie dość duża impreza ułańska:)
Racja! Też się rozglądnę za egzaminem.
Zdawalność chyba dość wysoka?xd
@ma4cin1101: nie mam zielonego pojęcia :P generalnie na razie przerobiłem parę pierwszych pytań. Problem ze mną jest taki, że jeździłem z długimi przerwami, dopiero od roku jeżdżę co tydzień. Zobaczymy co instruktor powie na obozie ;)