Wpis z mikrobloga

@Perlo: bardzo dobrze, że jest takie Ama. Niech pojawi się takich jeszcze ze sto. Takich z którymi myją okna, kible czy ogródki. Sprzedają wodę z sokiem, kebaba w budce, czy alkohol w monopolowym. Ale też lekarza, prawnika, czy moderatora wykopu. A czemu? A bo czemu nie. Pozytywny content, w którym jest w miarę neutralna i przyzwoita wymiana poglądów.

no bo to sa zawody w ktorych kazdy z nas pracowal jak byl
@quizonmyface: Troche naiwne myslenie ze to cos zmieni. Jak ktos nie docenia to poki sam nie popracuje tak to nie doceni. Fajnie jakby bylo inaczej, ale niestety tak to nie wyglada. Nie wiem tez co ma wyksztalcenie do tego, takie prace przeciez wykonujemy zanim zostaniemy lekarzem itd. Po prostu za dzieciaka trzeba jakos na siebie zarobic, wiec robimy co popadnie, chyba ze jestesmy rozpieszczonymi dzieciakami, ale takim to mowie takie ama
i ile zarabia się na ustawionym jackpocie


@sokytsinolop: tyle ze dupa Cie piecze i musisz pisac jakies glupoty. lotto losowane na zywo tez mam pewnie ustawione a wszystko to spisek zydow i masonow. nie chce nic mowic, ale jak ktos wszedzie widzi takie rzeczy to trzeba sie leczyc
@ukradlem_ksiezyc: Lol, uwielbiam takie dorabianie glupkowater teorii do wypowiedzi ktora znaczyla nic wiecej a "tam maja wartosciowe ama, u nas nie". Nie napisalem nigdzie, ze u nas nie ma ludzi ktorzy by sie nadali do takiego AMA, mamy wielu wybitnych Polakow ktorzy mieliby do powiedzenia duzo ciekawego. Tyle ze z nimi nie robimy AMA.

Btw Ciekawym wyznacznikiem jest dla Ciebie poziom AMA, ktos bogaty to poziom wysoki? Nie kazdy kto ma
@Perlo:
Jasne, że nie każdy bogaty... (itd).

Tam po prostu ludzie mają inny poziom życia i tyle. Myślisz, że na Białorusi albo w jakimś Zimbabwe miałbyś ciekawe AMA? Nie. Dlaczego? Bo oni mają jeszcze większe problemy jak my i dla nich niesamowite może być "AMA - wyjechałem do Polski i pracuję jako kasjer".

Tutaj znowu ja pojadę polaczkowatością ale to dlatego, ze jak powiedział klasyk "bo to mnie boli, nie"? Dlaczego