Wpis z mikrobloga

#praca #ukrainka #depresja
Pracuje w klubie w stolicy co ja mam zrobić jak wyzywa mnie Ukrainka jest dla mnie nie mila, wiecie co mam dosyc tej pracy czasem śmieją się ze mnie mają za debila, wy też mnie tutaj bedziecie wyzywali swoimi głupimi tekstami mam dosyc czemu???? Co ja zrobilam ??? To nie ma sensu
  • 44
  • Odpowiedz
@Bubbleguns: Jak się z ciebie śmieją to odbijaj piłeczkę. Jak będziesz pasywna to tylko bardziej cię będą męczyć. Ludzie niestety mają tendencję do wyszukiwania najsłabszej owcy w stadzie jako ofiary do gnębienia. Jak nie będziesz się przed nimi bronić to skończysz jako taka ofiara, proste.
  • Odpowiedz
@Bubbleguns: Najlepszym sposobem jest walenie z bani bo nie widać ruchu rąk xD. Ale już doprowadziłaś do takiej sytuacji że jakiś imigrant tobą poniewiera to jesteś w dupie i najlepszą opcją jest zmiana pracy lub zgłoszenie tego wyżej. Szczerze nie rozumiem jak można sobie pozwolić na jakieś odzywki czy chamskie zachowanie współpracownika. Nie rozumiem tego nawet jakby był 4x większy ode mnie. Ludzie nękający są słabi i wybierają skrupulatnie swoje ofiary.
  • Odpowiedz