Wpis z mikrobloga

@Oszczer: Powiem szczerze, że zależy mi też na prostocie, wyciągam i palę, żebym się za długo nie musiał pieprzyć z ustawieniami, podmianami grzałek i takimi tam pierdółami.
@Jorgu: do tej kwoty każdy ze znających temat poleci ci porządny sprzęt na początek który posłuży długo i będzie uniwersalny, mało problemowy. Evic vtc + cubis + akumulator i kondon wyjdą koło 300 zł. Potem jak ci się spodoba będziesz miał początek do modyfikacji zestawu kupić lepszy parownik np. lepsze zasilanie czy bazę do Cubisa żeby kręcić grzałki.
@Jorgu: evic z cubisem lejesz wkrecasz grzałke i jedziesz jest tam taki program Smart który pokaże ci przerywana linie do której max na jakiej grzalce możesz ustawić moc, ale masz też możliwość że jak się wciagniesz w to i będziesz chciał lepiej więcej itp to masz taką już możliwość a nie znów wywalanie kasy
@Jorgu: liquidy max 6mg do tego, na początek blue misty mogą być, nie wiem co ci posmakuje. Warto pomyśleć nad mieszkaniem samemu liquidow na gotowych bazach wychodzi znacznie taniej i smaczniej a jest proste i szybkie
@Jorgu: ew. bazy optimum i inwera masz w edymie 6mg do tego kupujesz aromat jedno do drugiego i liquid gotowy wychodzi poniżej 2 zł za 10 ml to nic strasznego i skomplikowanego
@Oszczer: Z mieszaniem wolał bym poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzięki za pomoc. Kurde pół dnia zmarnowałem na szukaniu i czytaniu a tutaj pół godziny i temat wyjaśniony.
@Jorgu: wystarczy że do sauny leje czasem :-) kiedyś możliwe że z niej nie wyjdę. Za rzadkie będzie i się usmazy grzałka :-) zacznie strzelać pryskac i #!$%@? z tego wyjdzie niestety :-P
@Oszczer: Napiszę i myślę, że będę żałował, że tak długo zwlekałem z tym zakupem. Chyba już 5 lat się przerzucam na e fajki i zawsze jakoś się zebrać nie mogłem.