Wpis z mikrobloga

Mirki, siedzę od rana przy kompie i szukam e papierosa ale tyle tego jest, że nie mam pojęcia co kupić, nie chcę przewalać całego internetu na temat tych fajek. Może macie jakieś rady, tak do 300 PLN komplet.
#pytanie #epapieros
  • 84
  • Odpowiedz
@Oszczer: Nie żartuje, skąd miałem wiedzieć, 6 w ogóle czuć? kiedyś pociągnąłem od kumpla parę razy to nic nie czułem, fakt, że on miał jakiś długopis, nie wiem jak się na takie mówi. Czyli zalecasz zmianę płynu?
  • Odpowiedz
@Oszczer: Jeszcze raz dzięki za pomoc, zaraz po pracy zmienię płyn i zobaczę czy będzie lepiej bo w baniaku to mi się ładnie kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oszczer: Więc tak. Mam mieszane uczucia: nie palę analogów drugi dzień, chociaż ciągnie do nich, to jest na plus ale generalnie wapowanie nie sprawia mi takiej przyjemności jakiej oczekiwałem. Problemem jest osiągnięcie odpowiedniej chmury. Odpowiada mi obfita a zarazem zimna, bez słodkiego posmaku i czasami taka jest tylko nie wiem od czego to zależy bo paląc na takich samych ustawieniach raz jest fajnie a raz jest chmurka strasznie biedna i żrąca,
  • Odpowiedz
@Jorgu: tcr to ustawienia ręczne SS ma przedział 80-200 przykładowo ustawione jest 120 na programie SS a w tcr możesz to zmienić. Grzałka musi się też ułożyć nasaczyc. Czy palisz na zamkniętym czy otwartym to zależy od ciebie jak ci pasuje. Ja mam grzałke SS 0.6 omha w trybie power 50w ustawione i na maxa otwarty airflow
  • Odpowiedz
@Jorgu: zauważyłem że z Cubisa jak wyjmiesz grzałke to już nie smakuje tak samo :-) Jak strzela lq to zwiń reczniczek papierowy i przez drip wyciągnij trochę lq. Może za mało mocy dałeś na 0.5?
  • Odpowiedz
@Jorgu: ogólnie skup się na tej grzałce 0.5 bo reszta jest #!$%@? niestety. Chyba że kupne są lepsze bo te z zestawu były #!$%@? poza tą najmniejszą. Na tc tak jest że jak wykręcisz grzałke SS to po ponownym przykreceniu cuboid się gubi czasem wtedy właśnie może się przydać zmiana ustawień tcr
  • Odpowiedz
@Oszczer: Nie mam innych grzałek oprócz tych z zestawu, dlaczego nie wolno na tamtych grzałkach? Czy niklowe albo tytanowe są lepsze od SS?
  • Odpowiedz
@Jorgu: nie są lepsze ale z nich przy wysokich temperaturach utleniaja się jakieś związki akroleina czy coś co jest bardzo szkodliwe tych grzałek używamy tylko w tc nie przekraczając 260 st. SS jest bezpieczne pod tym względem różnic w paleniu nie wyczulem
  • Odpowiedz