Wpis z mikrobloga

Byłem dziś podotykać sobie telefony. Głównie zależało mi na #htcone i #samsungs4. Jestem negatywnie zaskoczony jak wolno (jak na supersmartphone'a) działał #galaxys4 i zdarzały mu się przycinki i przemyslenia. Nie wiem czy powodem było nauruchamiane tysiąc pińćset aplikacji + aplikacja demo, nie mniej jednak tej klasy smartphone'owi nie powinno się to zdarzać. Pozytywnie natomiast jestem zaskoczony #htc #one. Fajny, spójny i szybki interfejs. Minus to niestety apartat. Przekombinowali trochę. Znów, mimo plastikowości lepsze wrażenie na mnie robił #sgs4. Odniosłem wrażenie, że ma dużo lepszy wyświetlacz. Może to wrażenie, a może to przez sprytnie dobraną tapetę (ta firmowa z balonkami). Podsumowując, ciężko byłoby mi wybrać i zdecydować się pomiędzy nimi. Fajnie byłoby mieć jeszcze możliwość potestowania ze 2 dni #sgs4. #android
  • 8
@m4kb0l: Galaxy S4 ma problemy wieku dziecięcego - bardzo niezoptymalizowany soft. HTC bym nie brał ze względu na to, że firma ma poważne problemy finansowe i ogólna ich polityka nie uwzględnia zbyt wielu aktualizacji w przyszłości.
@Rohnin: Też właśnie obawiam się tego. Póki ich sytuacja się nie wyklaruje to trudno zastanawiam się nad tym telefonem. W czerwcu #google ma wypuścić czystego Galaxy S4 i to będzie ciekawostka :). Chyba warto do tego czasu poczekać :].