Wpis z mikrobloga

Czy składać CV jeżeli wciąż jest się zatrudnionym?
Od zeszłych wakacji jestem programistą w jednej firmie, ale chciałbym mieć jakiś wybór jeszcze, szczególnie, że inna firma oferuje bardzo dużo szkoleń. Jeżeli tak, to czy podawać dane firmy w której się pracuje?

#pracbaza #praca #programowanie
  • 22
@matiit: niekoniecznie chcę odejść. Szefa lubię i mam z nim dobre układy, ale pewnie ma presję szczebel wyżej jak to w korpo. Od 3 miesięcy zarabiam za każdą spędzoną godzinę w firmie, a dzisiaj mi szef zaproponował wrócenie na stawkę za wykonane zlecenie (dodam, że bardzo naciągane te zlecenia są). Ostatecznie decyzję podejmie za tydzień, ale już muszę myśleć o planie B.
@kisi3l: kasa jest ważna, ale śmiem twierdzić, że nie najważniejsza (oczywiście programiście, zarabiającemu dobrze lub bardzo dobrze, łatwo przychodzą takie stwierdzenia).

@WhirPool: przecież nie będziesz się chwalił tym w obecnym miejscu pracy, nie? A w nowym miejscu pracy nikt tak na to nie patrzy.
Dobrze zarabiam

@WhirPool: zaraz sie dowiemy ze 4500 brutto ;)


@bazingaxl: No właśnie @WhirPool, skoro już jesteś na tapecie; ile to według Ciebie "dobrze"? Bo może wielkie parcie na $ to przesada, ale jeśli masz już jakieś doświadczenie, stosunkowo łatwo wskoczy wyżej z płacą.

a nie siedziec i cieszyc sie z idiotycznych nic nie wartych sloganow i dodatkow na ktory lasi sie tylko czlowiek kompletnie pozbawiony zmyslu samochozachowawczego i