Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem Wam coś Mirki na temat #seks z punktu widzenia #rozowypasek. Z moim facetem w łóżku jest mi tak dobrze, że mogłabym robić to z nim codziennie, nie raz i myślę, że wiem dlaczego. Zna mnie lepiej niż ja samą siebie, zawsze na pierwszym miejscu dla niego była moja przyjemność, potrafi z użyciem jedynie ust i dłoni doprowadzić mnie do pełni satysfakcji. To jak pewnie się przy nim czuję i jak w pełni mu się oddaje nie jest proste do opisania samymi słowami. To jest coś więcej w tym metafizycznym znaczeniu, ale wcale nie jest to seks jedynie " romantyczny". Wierzcie mi, że kluczem do wszystkiego jest SZACUNEK. Kiedy wiemy, że nas szanujecie, a to wynika z różnych sytuacji życiowych, to potrafimy Wam w pełni zaufać i nie boimy się w łóżku, totalnie puszczają nam hamulce. To już jest pewnie zależne od temperamentu jak to się objawia, ale wierzcie mi, że pozwolimy się z przyjemnością totalnie upodlić, a wręcz będziemy się tego domagać, JEŚLI będziemy czuły szacunek, kiedy będziemy wiedziały, że nie spotka nas z Waszej strony żadna krzywda. Dlatego szanujcie nas, poznajcie, no i jeszcze jedno - postawcie na pierwszym miejscu zamiast siebie - a spotka Was coś dużo lepszego niż gdybyście sami nastawili się głównie na swoją przyjemność.

Może zaraz będzie #hejt, ale whatever, ważne, że my z #niebieskimpaskiem nie mamy ochoty wychodzić z łóżka ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zwiazki #seks #uczucia #mikroporady

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
Anon: >kluczem do nieszanowania się jest szacunek, ok
robienie tego na co sie ma ochote w lozku to nieszanowanie sie? przypomnij sobie jak poprosisz dziewczyne zeby zrobila ci loda albo zrealizowala jakas fantazje. normalni ludzie w dojrzalym zwiazku bzykaja sie jak chca i nawet rozne ekstremalne akcje sado maso nikogo nie odzieraja z godnosci

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących: