Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną
2. Przychodzi do mojego biura przełożony z piętra wyżej z jakąś nieznaną karyną. W skali Ruchensteina 0/10.
3. Dostań zadanie o protokole przeszkolić #rozowypasek w nowych programach IT
4. Dowiedz się, że jest pracownikiem z innego oddziału. Pracuje w firmie over 10lat.
5. Słuchaj jej narzekań, że jak wysyła dane do innych pracowników to nie chcą ich dostawać w formie edytowalnego doca.
6. Karyna oznajmia, że ma sposób na to.
7. Drukuje doca, skanuje, ręcznie opisuje, wysyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8. Wdrażaj protokół w życie. Karyna skrótem ctr+f próbuje znaleźć numer w ZESKANOWYM pdfie.
9. Karyna w międzyczasie czasie chwali się, że jest po technikum informatycznym i że kiedyś nawet podłączała komputery w firmie.
#korposwiat #logikarozowychpaskow #pracbaza #truestory
Pobierz regis221 - 1. Bądź mną
2. Przychodzi do mojego biura przełożony z piętra wyżej z jak...
źródło: comment_MNaUxIO35nKmHJuN8codnEDJdbopypUT.jpg
  • 18
@regis221: u mnie też sporo osób lubi się chwalić co to oni nie potrafią z dziedziny IT, a później: "maniano, zrobisz mi skrot na pulpicie?; maniano, jak zapisać plik na pendriv'ie?" I po wszystkim ponownie: a ja miałam programowanie na studiach; a ja zrobiłam ECDL'a. I to wszystko na marne :/
@Przepiorek: Ostatnio też tak miałem ale to nic.
Kiedyś robiliśmy stronę www, w wersjach językowych była też wersja chińska (#fuck :)
Przysłali tłumaczenia w formie zeskanowanej w JPG więc poprosiliśmy grzecznie by przysłali w formie "elektronicznej" w odpowiedzi dostaliśmy to samo tylko w PDF... :)