Wpis z mikrobloga

Hej #sopot #gdynia #gdansk #trojmiasto mam pytanie. Jaki klub polecicie na sobotnią imprezę w miarę bliskiej odległości od Molo, Mociaka w Sopocie? Będę z dziewczyną w Gdyni/Sopocie 30-1maja i fajnie by było poza zwiedzaniem wieczorem gdzieś się pobawić

Chciałbym, żeby klub :
- nie był sebixowo-karynowy, ale też nie nagięty że bez marynarki dresscode się nie zgadza i nara
- średnia wieku ludzi bardziej studenci/25+ niż gimbaza/18+
- żeby było gdzie usiąść z piwem a nie w każdej loży wirtualne rezerwacje, którą mogą zdjąć ewentualnie za 50zł

Nie muszą być to typowe balety może być też jak najbardziej taki pub z parkietem. Po prostu miejsce gdzie można wypić piwo i potem chwilę się pobawić. Za wszelkie sugestie będę wdzięczny
  • 22
@Josek: > > żeby było gdzie usiąść z piwem
Sopot
początek majówki
powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak szukasz czegoś wg. wymagań wiekowych to zabierz różówego do Spatifu
ale bardzo fajnie jest też w Dreamie i Mewce Towarzyskiej

omijaj jakieś speluny dla dzieciaków typu Makahiki
@Josek: wszystko zależy też od tego na jaką muzykę się nastawiasz. W Sobotę znalezienie miejsca siedzącego w klubie raczej graniczy z cudem. W każdym klubie można trafić na patusa. Ja osobiście lubię Dream i Ego, Mewa Towarzyska też bardzo spoko.
ale też nie nagięty że bez marynarki dresscode się nie zgadza i nara


@Josek: Zawsze miałem raczej złe doświadczenia z sopockimi klubami w tej kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak do tego nie masz włosów tak jak ja, to zapomnij.
@4833478: bez przesady, wystarczy normalny casualowy ubiór, logiczne jest to że nie wejdziesz do klubu w dresie i adikach ze stadionu. Nigdy nie chodziłem do klubu w marynarce, zawsze chinosy + koszulka i nigdy mnie nie cofneli na wejsciu
@rlshd: Mnie w 90% przypadków. W dresie i sebixowych adidasach nigdy nie chodziłem, ale jeansy i normalne buty takie do łażenia (bardziej sportowe niż gajerkowe) i zwykła koszulka najwyraźniej nie były wystarczająco niedresiarskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale kij, może i dobrze że trzymałem się studenckich klubów a nie Sopotu, może dzięki temu mnie nie spedaliło jak wielu kolegów którzy teraz z niewiadomych mi przyczyn noszą jakieś
A ja polecam pojechać do Gdańska :) w Sopocie sama prawie sama Warszawka imprezuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w Gdańsku do Kwadratowej bez problemu wejdziesz i miejsce do siedzenia się znajdzie :) Tyle że dawno tam nie byłam i nie wiem jak tam wiekowo teraz ludzie są :)
Do Kwadratowej wpuszczali?( ͡º ͜ʖ͡º)


@wshk: Tak, nigdy nie było problemu z żadnym studenckim klubem w Gdańsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najwyżej kazali bluzę w szatni zostawić czy coś takiego.