Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy. Kiedys sie tutaj w miare udzielalem ale praca i zycie prywatne kompletnie mnie odciely. Jak na starego mirka przystalo glowna i mirko przewertowac zawsze musze. Pisze, bo chcialbym zapytac czy interesuje tutaj kogos profesjonalne gotowanie na wyskim poziomie. Chodzi mi mianowicie o kucharzy i pasjonatow gotowania. Sa jakies tagi gdzie mozna sie pochwalic swoja praca czy tez przepisami na rozne dania? Od siebie dodam, ze od 4 lat gotuje na profesjonalnych kuchniach od jakiegos roku w 1 michelin star. Jak ktos ma jakies pytania chetnie odpowiem. #kuchnia #gotowanie #cheflife #pracbaza #emigracja #uk
  • 20
@jutlandczyk: jaka stawka na godzine? Ja sobie commis chefuje i sie zastanawiam czy ta zabawa ma sens na dluzsza mete bo poki co 7.5 na godzine czyli szalu nie ma, jedyne co lepsze niz robota na magazynie to to ze mozna sie dogadywac z godzinami, kontrakt na dzien dobry, posilki pracownicze no i dotarcie do pracy zajmuje 5 min a nie 2 godziny, jak nie ma duzego ruchu to luzik i
@niedoszly_andrzej: szukaj czegos innego albo glowa na dol i poswiec ten czas na doswiadczenie a kiedys moze bedzie ci dane pracowac w dobrym miejscu na dobrej pozycji. Ogolnie rzecz biorac w dobrych miejscach masz roczne kontrakty gdzie jak wyliczysz godzinowke to wyjdzi Ci mniej niz Ty masz na godzine.
@elsaha: Praca na kuchni na pewno ulatwi opcje pojscia do collegu bo zawsze sie mozna dogadac z godzinami. Ja wzialem 30 tygodniowo zeby miec czas na poprawianie angielskiego i nauke hiszpanskiego. Od wrzesnia planuje zacząć jakis kurs w collegu tylko nie wiem jeszcze jaki.

Zastanawiam czy isc dalej w kuchnie czy moze w innym kierunku. Rozkminiam hr i ksiegowosc i nawet nie chodzi mi o kase tylko szukam czegos co by