Wpis z mikrobloga

@PrzegrywStulej: nagle zdajesz sobie sprawę, że jedyne co masz to bogactwo i zapijasz smutki drogim alkoholem... Nauka powinna być dla wiedzy, nie dla pieniędzy, a traktowanie pieniędzy jako największego życiowego osiągnięcia jest moim zdaniem płytkie i smutne.
  • Odpowiedz
@psi-nos: w polskim jezyku chyba nie ma tej róznicy ale w angielskim jest, czyli rich i wealthy. Rich to ktos kto tylko jest zainteresowany pieniedzmi ma ich duzo, ale skupia sie tylko na pieniadzach. Wealthy to ktos dla kogo pieniadze sa tylko narzedziem i spelnia swoje zyciowe pasje itp za ich pomocą.
  • Odpowiedz
@PrzegrywStulej: to muszą być drogie pasje... Jakie pasje trzeba mieć, żeby wymagało to bogactwa na poziomie ukazanym przez obrazek w tle? Czy posiadanie samochodu za milion dolarów jest pasją?
  • Odpowiedz
@psi-nos: nawet nie wiem co mam ci powiedziec tak mnie #!$%@?ł twoj koment. Obrazek to tylko archetyp bogactwa, spróbuj kolekcjonowac rzeczy, podrózowac czy cokolwiek innego zarabiając 2k na miesiac, a spróbuj zarabiając 20k na miesiac lub miec własna firme która generuje podobne zyski
  • Odpowiedz
@PrzegrywStulej: No właśnie archetyp takiego pustego bogactwa, tylko dla bogactwa, a nie po to żeby np. podróżować. 2k to nie jest normalne, nie mówię, że trzeba tyle zarabiać. 10k w kraju bogatszym niż Polska to nie jest dużo, a za tyle możesz się spełniać w większości dziedzin. Z kolekcjonowaniem dobrze wymyśliłeś, bo zawsze znajdzie się jakaś dziedzina, na którą nie będzie cię stać. Tak więc jeżeli od dziecka marzysz, żeby posiadać
  • Odpowiedz