Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr mój niebieski był #!$%@?, bo długo nie mógł znaleźć dziewczyny

Z wiadomych przyczyn nie napiszę tego z głównego konta. Właśnie co wróciłam z grilla, na którym byłam wraz z moim niebieskim w jego miejscowości. Byli tam też jego kumple z podwórka, wiecie, tacy od małego. No i oni wszyscy mocno się upili, bo jeden w piątek miał urodziny. Po pewnym czasie wzięło ich na wspominanie starych dobrych czasów. W pewnej chwili temat zszedł na mojego niebieskiego. Zaczęli wspominać to, że był dawniej stuleją. Od zawsze wiedziałam, że typem Casanovy nie jest, ale mi to nie przezskadzało bo sama jestem spokojna z charakteru. Niestety jeden z kolegów niebieskiego wypaplał coś o tym, że w ramach prezentu z powodu obrony inżyniera zrzucili mu się na dziwkę. Nie chcieli by skończył studia nigdy nie uprawiając seksu. Co gorsza okazało się, że mój niebieski się na to zgodził. Spytałam się, a on potwierdził. Powiedział też, że nie widział sensu o tym mówić skoro się o to nie pytałam. Fakt, nie pytałam się go o przeszłość, bo byłam pewna że przede mną był tylko z jedną dziewczyną przez pół roku. Nie spodziewałam się tego, bo szczerze mówiąc nie przyszłoby mi to do głowy. Nie mogę wierzyć, że mój facet był #!$%@?. Jak można się tak poniżyć, by płacić za tak intymną rzecz? Przez resztę imprezy byłam na niego wkurzona, choć nie chciałam dać po sobie tego poznać. Właśnie co wróciliśmy do jego domu. On już poszedł spać, a ja dalej nie wiem co o tym myśleć. Prawdę mówiąc teraz brzydzę się go nawet dotknąć. Pewnie nawet z nerwów nie zasnę, tym bardziej w jednym łóżku obok niego :-(

#zwiazki #przegryw #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 246
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mam problemów ze znalezieniem laski a mimo to, gdy akurat nie jestem w związku, to chadzam na dziwki. Albo roksy starannie wyselekcjonowane z pomocą garsoniery, albo nastoletnie #!$%@? z tindera - w zależności, czy mam ochotę na profesjonalistkę, czy wolę akurat puknąć małolatę. W tym drugim przypadku często za cenę drinka czy dwóch. Nie widzę w tym nic złego. Dzięki temu mam bogate życie seksualne.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakby wszyscy z tych niebieskich mówiących że młody był i tak dalej, usłyszał że ich różowy raz dał komuś za kasę i nie wyjawił przez długi czas to od razu by go rzucili. A przynajmniej namawiali się nawzajem do zrobienia tego. Nie odbudujesz utraconego zaufania, a komentarze "nie pytałaś to nie mówiłem" świadczą o traktowaniu sprawy niepoważnie, a dla Ciebie to ważne. Ja nie mogłabym być z kimś kto mnie
Jakby wszyscy z tych niebieskich mówiących że młody był i tak dalej, usłyszał że ich różowy raz dał komuś za kasę i nie wyjawił przez długi czas to od razu by go rzucili.


@ZeszytWKratke: Jeśli wtedy bym z nią nie był związany to dlaczego miałbym zerwać, owszem było by mi przykro, ale #!$%@? nie robię czegoś dzisiaj z myślą ze w przyszłości jakiś różowy się o to obrazi. Dla mnie to
ale ja bym do takiego przegrywa szacunku nie miała


@Bierna: Ten uczuć, gdy na wypoku dowiadujesz się, że najbogatsi tego świata to takie same przegrywy jak my ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Anon: Jak dla mnie, to, że się to stało to nic złego. Fakt, że zataił, bo nie pytałaś jest gorszy. Moja już była dziewczyna też mi raz tak powiedziała. Skończyło się tym, że zawsze o wszystko wypytywałem, ona czuła się jak na przesłuchaniu, ja nie miałem do niej zaufania i się skończył związek.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

Anon: Dzięki za ten post. Sam zastanawiałem się czy nie iść na dziwki by nabrać praktyki bo #tfwngf długo a kobiety wolą doświadczonych, ale widzę że taka historia może być odebrana przez kobietę mega negatywnie

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących: