Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr mój niebieski był #!$%@?, bo długo nie mógł znaleźć dziewczyny

Z wiadomych przyczyn nie napiszę tego z głównego konta. Właśnie co wróciłam z grilla, na którym byłam wraz z moim niebieskim w jego miejscowości. Byli tam też jego kumple z podwórka, wiecie, tacy od małego. No i oni wszyscy mocno się upili, bo jeden w piątek miał urodziny. Po pewnym czasie wzięło ich na wspominanie starych dobrych czasów. W pewnej chwili temat zszedł na mojego niebieskiego. Zaczęli wspominać to, że był dawniej stuleją. Od zawsze wiedziałam, że typem Casanovy nie jest, ale mi to nie przezskadzało bo sama jestem spokojna z charakteru. Niestety jeden z kolegów niebieskiego wypaplał coś o tym, że w ramach prezentu z powodu obrony inżyniera zrzucili mu się na dziwkę. Nie chcieli by skończył studia nigdy nie uprawiając seksu. Co gorsza okazało się, że mój niebieski się na to zgodził. Spytałam się, a on potwierdził. Powiedział też, że nie widział sensu o tym mówić skoro się o to nie pytałam. Fakt, nie pytałam się go o przeszłość, bo byłam pewna że przede mną był tylko z jedną dziewczyną przez pół roku. Nie spodziewałam się tego, bo szczerze mówiąc nie przyszłoby mi to do głowy. Nie mogę wierzyć, że mój facet był #!$%@?. Jak można się tak poniżyć, by płacić za tak intymną rzecz? Przez resztę imprezy byłam na niego wkurzona, choć nie chciałam dać po sobie tego poznać. Właśnie co wróciliśmy do jego domu. On już poszedł spać, a ja dalej nie wiem co o tym myśleć. Prawdę mówiąc teraz brzydzę się go nawet dotknąć. Pewnie nawet z nerwów nie zasnę, tym bardziej w jednym łóżku obok niego :-(

#zwiazki #przegryw #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 246
  • Odpowiedz
  • 1
@Bambro: No dobra, ale jak się to ma do mojego stwierdzenia, że to wątpliwe moralnie? Przytaczasz, że Twój kolega też poszedł, no może, good for him. Nie zmienia to faktu, że dla pewnych osób to się kłóci z ich moralnością i tyle.
Dla mnie jest różnica między 'jednonocną przygodą', a pójściem na dziwki, bo w przypadku tej pierwszej obie strony są chętne. A z dziwną... No powiedzmy zawsze jest kwestia komu
  • Odpowiedz
  • 3
@Czerwony_Krokodyl:

No tak, laska ma #!$%@?ć związek, bo facet jak był wolny to przeleciał prostytutke xD Nie rozumiem jak można mieć tak #!$%@? priorytety w życiu - jak na mirko facet chce zerwac z dziewczyną bo miała dużo partnerów to gownoburza, i jak to tak mozna kogos z przeszlosci rozliczac, a tutaj facet raz zapłacił za seks i już hurr durr zerwij xD Typowo podwójne standardy i #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@alfka: co w tym niemoralnego skoro to się dzieje od setek lat? Kiedyś facet miał ciśnienie to szedł do burdelu i nikt nie rozprawiał o jego moralności, dzisiaj chłopak raz pójdzie bo go ciśnie i chce zobaczyć jak to jest to już ma być wyklęty? Dla mnie seks jak seks i lepiej zrobić to w burdelu żeby mieć odhaczone niż zostać czarodziejem, bo wtedy człowiek tak naprawdę nie wie co traci
  • Odpowiedz
@ZeszytWKratke: @Czerwony_Krokodyl:
#!$%@?ąc od oceny moralnej tego zachowania - zdania ekspertów portalu wykoppeel są podzielone - dlaczego jako kontrprzykład podajecie "co by było gdyby różowa puściła się raz za kasę"? Przecież facet OPki nie dał, a wziął.
Myślałem, że to jakaś różnica, ale wychodzi, że czegoś nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@ruszka: nie mówię hurr durr zerwij tylko porozmawiaj. To co ktoś robi przed związkiem to jego sprawa, przeszłość to przeszłośc, ale jeśli Op-ce to przeszkadza na tyle że myśli o zerwaniu i się nim brzydzi to po co ma udawać? Niech porozmawia z nim jak człowiek po prostu. Wiesz, jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie, różne rzeczy różnym ludziom przeszkadzają
  • Odpowiedz
Ale jak to będzie dla Ciebie za dużo to po prostu się rozstancie, bez dramatów.


@ruszka: serio powyższe zdanie zinterpretowałeś jako #logikarozowychpaskow i hurr durr rozjeb związek? xD

jak na mirko facet chce zerwac z dziewczyną bo miała dużo partnerów to gownoburza


pomylił Ci się wykop z kafeterią- tutaj pojazdy lecą na różowe :v
  • Odpowiedz
  • 1
@yoreciv:

No tak, jesli babka zrywa z gosciem bo spal z dziewczyną za pieniądze, a sama dziewicą i świętą nie jest, to jest to hipokryzja. Był wolny i mógł robić co chciał. Wiesz co oznacza rozstanie sie? Gdy obie strony stwierdzą, że to nie ma sensu. Zerwanie z powodu czegoś co działo się pare lat wcześniej, a nie ma zadnego wpływu na związek, to jest #!$%@? związku przez #logikarozowychpaskow.

Do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakbym się dowiedział, że moja dziewczyna kiedyś miała "one night stand" i mi o tym nie powiedziała (chociaż w sumie wtedy też z automatu już by nie była moją dziewczyną) to też bym się jej brzydził.
  • Odpowiedz
@idol89: ja nie mówię o seksie za hajs, bo tu masz rację, co innego korzystanie z usług prostytutki a co innego prostytuowanie się. Ale na Wykopie dziewczyna nie może mieć bujnego życia seksualnego bo jakby się tylko wydało, że nie daj buk miała paru partnerów albo o nie trójkąt to trzeba by ją spalić na stosie bo to dziwka siermiezna. Nie oceniam postępowania Opki niebieskiego bo staram się go zrozumieć (stres,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Weź się ogarnij. Mógł spać z każdą inną, która miała 30 facetów wcześniej, a nawet byś tego nie wiedziała. #!$%@? to kobieta jak każda inna, tylko #!$%@? szersza. Najlepiej się obrazić na faceta i stroić foszki.
  • Odpowiedz
@ruszka: Ktoś nie chce z kimś być, to chyba lepiej, żeby nie była niż ciągnęła to na siłę. Nie oceniam OP'ki i jej podejścia, ale wyjechanie z #logikarozowychpaskow bo @Czerwony_Krokodyl napisała, że jak jej to przeszkadza to nie ma co być ze sobą jest głupie xD

A co do drugiej części- gdzie mam niby urojenia? :D Nieraz było już udowadnianie, że na wykopie panują podwójne standardy w ocenie zachowań płci. Nie
  • Odpowiedz
  • 0
Lecz się kobieto. Wszystkie kobiety, które wypominają partnerom przeszłość powinny natychmiast porozmawiać ze specjalistą. Dotyczy to również facetów
  • Odpowiedz