Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr mój niebieski był #!$%@?, bo długo nie mógł znaleźć dziewczyny

Z wiadomych przyczyn nie napiszę tego z głównego konta. Właśnie co wróciłam z grilla, na którym byłam wraz z moim niebieskim w jego miejscowości. Byli tam też jego kumple z podwórka, wiecie, tacy od małego. No i oni wszyscy mocno się upili, bo jeden w piątek miał urodziny. Po pewnym czasie wzięło ich na wspominanie starych dobrych czasów. W pewnej chwili temat zszedł na mojego niebieskiego. Zaczęli wspominać to, że był dawniej stuleją. Od zawsze wiedziałam, że typem Casanovy nie jest, ale mi to nie przezskadzało bo sama jestem spokojna z charakteru. Niestety jeden z kolegów niebieskiego wypaplał coś o tym, że w ramach prezentu z powodu obrony inżyniera zrzucili mu się na dziwkę. Nie chcieli by skończył studia nigdy nie uprawiając seksu. Co gorsza okazało się, że mój niebieski się na to zgodził. Spytałam się, a on potwierdził. Powiedział też, że nie widział sensu o tym mówić skoro się o to nie pytałam. Fakt, nie pytałam się go o przeszłość, bo byłam pewna że przede mną był tylko z jedną dziewczyną przez pół roku. Nie spodziewałam się tego, bo szczerze mówiąc nie przyszłoby mi to do głowy. Nie mogę wierzyć, że mój facet był #!$%@?. Jak można się tak poniżyć, by płacić za tak intymną rzecz? Przez resztę imprezy byłam na niego wkurzona, choć nie chciałam dać po sobie tego poznać. Właśnie co wróciliśmy do jego domu. On już poszedł spać, a ja dalej nie wiem co o tym myśleć. Prawdę mówiąc teraz brzydzę się go nawet dotknąć. Pewnie nawet z nerwów nie zasnę, tym bardziej w jednym łóżku obok niego :-(

#zwiazki #przegryw #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 246
  • Odpowiedz
@push3k-pro: to mogę posądzić Cię teraz o seksizm za łączenie moich niewyrażonych poglądów z płcią- uważaj coby Cię ktoś do pracodawcy nie podkablował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie- uważam, że gościu nie wiedział, czy będzie zawsze sam, czy nie, więc nie dziwię się jego decyzji (mógł czekać do 30, 40 itd, aż nie miałby jak). Rozumiem też drugą stronę, bo jednak większość różowych podchodzi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam tak samo tzn. brzydzę się takich facetów. Znam kilku i w życiu bym z nimi nie nawiązała bliższej relacji. Nie moralizuję w kwestii płatnego seksu, każdy powinien robić co lubi, ale ja mam inne wartości w życiu i nawet jakbym była facetem, to bym nie zrobiła czegoś takiego. Myślę, że powinnaś z nim o tym porozmawiać - jak się czujesz itd. Czasu ani Ty, ani on nie cofnie. Jeśli
  • Odpowiedz
to mogę posądzić Cię teraz o seksizm za łączenie moich niewyrażonych poglądów z płcią- uważaj coby Cię ktoś do pracodawcy nie podkablował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@yoreciv: Miała tu być dłuższa wypowiedź, ale lennyface wszystko zepsuł xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Do wszystkich dziewczyn, ktore piszą, że jeżeli sytuacja byłaby ODWROTNA i to dziewczyna dała za pieniądze a facet to odkrył... Jesteście debilkami. Sytuacja odwrotna to dziewczyna PŁACI za seks w facetem. Ile takich sytuacji znacie? Daję sobię rękę obciąć, że zero, więc wracajcie uczyć się myśleć.
  • Odpowiedz
@ZeszytWKratke:

Jakby wszyscy z tych niebieskich mówiących że młody był i tak dalej, usłyszał że ich różowy raz dał komuś za kasę i nie wyjawił przez długi czas to od razu by go rzucili


Czy Ty na prawdę nie rozróżniasz świadczenia usług od bycia klientem - usługobiorcą?
Rozumiem, że seks z prostytutką to to samo co wyruchanie 70 letniej niemki za kilkaset euro, wylizywanie jej haluksów, czy jakakolwiek inna forma sprzedania
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie powinno cię obchodzić co robił wcześniej bo jeśli nie zabijał ludzi dla przyjemności albo nie dawał w kabel to do tego nie wróci. Ważne jest jaki jest dla ciebie teraz a nie co robił wcześniej jeśli nie ma to wpływu na teraźniejszość. Nie rób mu inby bez powodu
  • Odpowiedz
Fantazjja: Ja rozumiem OP'ke. Jak wy byście się zachowali gdyby wasza ukochana się kiedyś puściła z jakimiś menelami. Gdyby doszło do zbliżenia mielibyście przed oczami te wydarzenia jak w nią wchodzi jakiś brudny penis menela, że juz ktoś tam jej kiedyś wsadzal, przy całowaniu że komuś ciągnęła, a Wy teraz się z nią calujecie... obrzydliwe.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz