Wpis z mikrobloga

@DyskretnyUrokElegancji: Jak ci pasują twistery to ja bym je brał, Seba ma słabsze plastiki. Te Twistery TWS to nawet nie wiem czym się różnią od normalnych twisterów oprócz tego że są brzydsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem że coś tam w kołach poprawili.
@DyskretnyUrokElegancji: Teraz patrze te TWS
"- kółka Rollerblade Supreme z hubem podobnym jak w Hyper Concrete
- inny materiał buta wewnętrznego
- wkładka pod stopą bez dodatkowego amortyzatora pod piętą"

Więc brałbym Twistery zwykłe, tylko sprawdź czy cie w kostkach nic nie uwiera, bo niektórzy ludzie mają z tym problem w tych rolkach. FR1 nie są dla ciebie za szerokie? one też są szerokie dosyć.
@DyskretnyUrokElegancji: a po ile masz? Twistery zwykłe to 800zł, a te TWS to 799 z tego co widzę. Zależy ile masz do dopłaty. Nie widziałem tych TWS na żywo, więc nie wiem jak ten nowy liner w rzeczywistości wygląda. Shock absorber w SSM i tak jest mały, ale zawsze coś tam da i nie jest tak twardo.
@DyskretnyUrokElegancji: no trochę różnica jest w takim wypadku. Nie wiem jak dokładnie wygląda ten inny liner w TWS, więc nie wiem czy lepszy, czy gorszy. Koła i szyna to w sumie bez różnicy. Łożyska te same. Design tych TWS w ogóle mi nie podchodzi. W tych TWS też niby nie ma absorbera, chociaż na zdjęciach widać go, więc nie wiem o co chodzi. Chyba, że wsadzili tam gumki do wypełnienia dziur.
csmrex - @DyskretnyUrokElegancji: no trochę różnica jest w takim wypadku. Nie wiem ja...

źródło: comment_PAA1b8EVSILxyS1IVFl79lqdSCYzr9iK.jpg

Pobierz
@DyskretnyUrokElegancji: Chyba, że z tą wkładką pod piętą chodzi po prostu o wkładkę w linerze. Nie wiem jak to w twisterach dokładnie wygląda, ale ja swoich rolkach mam we wkładkach pod piętą taki inny materiał, więc może po prostu w tych TWS jest płaska wkładka bez tego innego materiału. Chodzi o ten żółty element, więc raczej nie ma się czym przejmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
csmrex - @DyskretnyUrokElegancji: Chyba, że z tą wkładką pod piętą chodzi po prostu o...

źródło: comment_JTV8KxRnT4bxKvTCg7PFk50OWlqVoFN7.jpg

Pobierz
@DyskretnyUrokElegancji: szyny i koła na tym samym poziomie co twistery. Liner zdecydowanie lepszy w Sebach, Seby też można sobie regulować cuff, szynę itp. więc jak masz wadę postawy, noga ci do wewnątrz leci itp. to możesz to regulować w sebach lepiej. Tylko te plastiki ma słabe. W sumie jak nie zamierzasz skakać i nie masz 100kg to chyba nic im nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DyskretnyUrokElegancji: Nie pamiętam czym on się dokładnie różniły, wiem że FR2 mają gorsze łożyska, klamre na górze plastikową (w FR1 jest ta klamra metalowa). Cuff z tego co widzę też jest regulowany w FR2, nie wiem jak z szyną, ale chyba tak samo regulowana jak w FR1. Szyna w FR2 wygląda tako samo jak w FR1 czyli szyna R1, ale nie wiem czy to na pewno to samo. Najlepiej napisz do