Wpis z mikrobloga

@kotym: Przecież mój komentarz dostosowałem do poziomu opisu znaleziska, takiej retoryki oczekuje wykopowy motłoch i mu ją daję ( ͡º ͜ʖ͡º)

Żakowskiemu marzy się aby KOD był jak HAMAS. Czy lewacy niechcący ujawniają swoje rzeczywiste intencje czy prawdziwą głupotę?? Skoro KOD ma być HAMASEM to Polska ma być Strefą Gazy? Czy walka Hamasu z Izraelem ma być wzorem działania przeciwko "reżimowi"??


O jak fajnie mój wpis
  • Odpowiedz
@somet:

a ty od dłuższego czasu ubliżasz nam


sprecyzuj gdzie ubliżam, bo jak na razie ty obrażasz Polaka - mnie - wyzywając od #!$%@?, sprzedawczyków, zaprzeczeniem człowieczeństwa i innymi śmiesznymi tekstami
  • Odpowiedz
@glosnik: Naucz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Póki co zostałem mianowany jedynie na "lewaka", ale czytając to co o Tobie piszą, mam olbrzymi niedosyt.
Też chcę potrafić to co Ty ( )
  • Odpowiedz
Jeśli mówisz o głośniku, to zgadzam się- wysuwanie tak daleko idących analogii to nadużycie.


@joyko: Mówię o Tobie:

Napaści fizyczne na ludzi tylko za to że są innej rasy jest problemem i nawet pojedyncze przypadki (a w Polsce można mówić że te "pojedyncze przypadki" występują z zadziwiającą regularnością) świadczą o istnieniu problemu.

Natomiast sam fakt że dana społeczność zamieszkała na określonym terenie wyraża swoje opinie na tematy polityczno-historyczne, jednakże nawet bez
  • Odpowiedz
@joyko:

Takie "pojedyncze przypadki" występują z zadziwiającą regularnością w każdym kraju(zachód, USA)


Historia zatoczyła koło z argumentem "a u nich biją Murzynów". Jeśli mówimy o tym czy w Polsce jest problem rasizmu, to mówmy o Polsce. Potem kończy się to kwiatami w stylu "no może i coś tam w Jedwabnem zrobili, ale Niemcy przecież więcej".

Z tego co zauważyłem, Somet nie wzywał do przemocy, "jedynie" mocno go zbluzgał.


Gdyby temat był
  • Odpowiedz