Wpis z mikrobloga

@sw3ar: dużo czynników co do ilości sprzedaży jest. Np jak masz fale banow co jakiś czas(patrz np cs, pobanuja pobanuja ale przychodzi mała przecena i mamy znów wysyp haxow), lub sam fakt ze cod = wrzeszczace dzieciaki i co każdą część rzesze rodziców kupują kolejne kopie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lubię coda(choć imo bf lepszy ale gusta gusciki) tylko z roku na rok jest coraz większym kotletem,
@zerathul: grałem we wszystkie CoDy i BO3 jest najbardziej zbalansowane oraz graficznie wygląda bardzo dobrze, lepiej niż BF4, w którego także trochę grałem (na PS4). Wg mnie CODy nie powinny wychodzić na PC a BFy na konsole, no ale wiadomo - $$$$$$$
@sw3ar: moze na konsoli tak jest, ale moja opinia tyczy sie PC. I jak grafika w porównaniu do bfa posysa to na dodatek sama liczba graczy spada prawie jednostajnie od dnia premiery. Na konsoli grałem raz w bf4 to ten raz mi starczy na całe życie. Pad nie jest w stanie ogarnąć tego co się dzieje wkoło ciebie na dodatek brakuje mu precyzji kiedy trzeba(snajpienie np) i szybkości(jazda czołgiem/CQ), tylko latanie