Wpis z mikrobloga

@dawid-rams: Jeśli to twoje to za te 60fpsow powinieneś dostać bana na YT ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie mam nic przeciwko ale w uzasadnionych przypadkach. Tutaj to próba efekciarstwa na siłę. Dotrwałem do pierwszych 40 sekund i niestety wyłączyłem. Bierz przykład z klęski "Hobbita" wydanego do kin w 60 klatkach.
  • Odpowiedz
@dawid-rams: Jeśli to twoje to za te 60fpsow powinieneś dostać bana na YT ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Nie mam nic przeciwko ale w uzasadnionych przypadkach. Tutaj to próba efekciarstwa na siłę. Dotrwałem do pierwszych 40 sekund i niestety wyłączyłem. Bierz przykład z klęski "Hobbita" wydanego do kin w 60 klatkach.

@vexov: dla mnie bajka, 60fps to standard teraz powinien byc wszędzie, 30 było dobre na teatr
  • Odpowiedz
@dawid-rams: Żartujesz sobie prawda? Już nie mówiąc o tym że Twoje "jak żyleta" wygląda jak w załączonym obrazku (crop 100% z pierwszych kilkunastu sekund filmu)
Nie wspominając o fakcie że Twój śnieg na większości ujęć jest niebieski z zielonym szumem.
No i takie buble jak w 0:27-0:29 też nie powinny występować przy tak wysokim klatkażu.

Poza tym 30 to nie jedyny dostępny klatkaż. A tutaj czasem jest 60 czasem mniej wszystko
  • Odpowiedz
@dawid-rams: Ehh, dlaczego zawsze porównujemy się do "świata"? Znam wiele Polskich produkcji bijących tą "swiatową" klasę na łeb i szyję a także te zagraniczne które nie dorastają jej do pięt.

Wyciąłem tą klatkę żeby pokazać Ci w przystępny i łatwy do udostępnienia sposób. Jednak takie rzeczy widać gołym okiem w trakcie odtwarzania filmu.

bije wszystkie Polskie produkcje jakie powstały komercyjne, montaż, ujęcia


No a ogólnie z tym argumentem to już pojechałeś
  • Odpowiedz