Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fortheworld: a tak troche w temacie: ostatnio przypadkiem na fb wlazłem na stronę spotted z dyskoteki która jest blisko mojego domu. Generalnie strona pomaga odnaleźć kogos kogo poznało sie na ej dyskotece, mozna skontaktowac sie z właścicielami, dac ogłoszenie ze zgubiło sie klucze, albo ze jest sie w ciązy i szuka sie MAtiego ktory zalał formę Karynie w Polonezie pod dyskoteką. Spotted jak spotted, ale co mnie uderzyło? To, że tam
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: czego Ty od mikro oczekujesz?Przeciez tu same przegrywy i zjeby z karakana siedza praktycznie.Wrzucilem kiedys tutaj zdjecie swoje i dziewczyny.Stary rozpisali caly nasz portret psychoylogiczny.Czemu tak,a nie inaczej sie przytulala do mnie,czemu taki,a nie inny usmiech.Nawet pojawiliy sie komentarze ze widzieli ja tydzien wczesniej w jakims klubie gdy bawila sie z innym(dodam ze w tamten weekend spedzilem u niej).Mikro lepiej traktowac jako strone ze smiesznymi obrazkami.Tak dla wlasnego zdrowia psychicznego.
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Dlatego ja nie przyznaje sie znajomym ze mam tu konto.Jednego kolege namowilem na rejestracje,to usunal konto po kilku wpisach,bo powiedzial ze takie #!$%@? mozgowe to dla niego za duzo.Mi pomagaja blokowanie uzytkownikow.Nie mowie ze nie ma tu normalnych ludzi(Siemka Olga^^),ale wiekszosc to pisowskie trolle,wielka lewica i prawica(zal mi obu stron).Gdyby nie pare osob tutaj i ich ciekawe wpisy,dawno przestalbym odwiedzac mikro i na glownej bym zostal.
No #!$%@? nie wierzę. Co z nią niby nie tak?


@natjes: No #!$%@?, bo to, że z nią raczej wszystko ok oznacza od razu, że jeśli tylko wyrazi inicjatywę, to mam ją przelecieć jak pies, nie? Bez przesady, nie każdy musi być na tyle zdesperowany albo w życiu kierować się tylko #!$%@? i chwilą.

@Husi:

Jednego kolege namowilem na rejestracje,to usunal konto po kilku wpisach,bo powiedzial ze takie #!$%@? mozgowe