Wpis z mikrobloga

Wiem, że spamuję tym chyba trzeci czy czwarty raz, ale mam straszny dylemat :|. Szukam smartfona do 1000zł (+-100 - najlepiej minus ;) ). Musi starczyć na conajmniej dwa lata, używam raczej do internetu, notatek, facebooka, wykopu itp (często naraz - dlatego przydałaby się w miarę wydajność dla wielozadaniowości). Zakup raczej na allegro - jak na razie faworytami są HTC One S, Xperia T (trochę ponad 1100 niestety) i LG 4X HD. Ten ostatni prowadził, ale w związku z jego grzaniem się (nie wiem jak to jest z innymi modelami, możecie mnie oświecić?) boję się, że nie wytrzyma dwóch lat na wysokiej wydajności. Polecacie może coś spoza wymienionych modeli?

Aha - ekran raczej 4.3"+, przyda się większy po 4" LG P970 ;). #android #xperia #htc #4xhd #lg4x #pytaniedowypokow
  • 26
@koob: Wykonanie mi nie przeszkadza, dbam o telefon i pod względem obudowy nie mam problemów. W przypadku HTC zastanawia mnie procesor S4 (tak jak w Xperii T) - czy dwa rdzenie wystarczą.

@kamdz: LG mnie najbardziej przekonuje, zwłaszcza że używam Black od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Problem w tym, że ludzie na necie strasznie płaczą, że mimo czterech rdzeni telefon potrafi zamulić (hejterzy pewnie).

@xcccx: Raczej nie
@Misq: też miałem go wziąć ale dorzucilem hajs i wziąłem optimus g, mam go 3 dni i jestem zadowolony. Imo 4x jest najlepszy w cenie do 1k