Wpis z mikrobloga

672843 - 20 - 35 = 672788

Czwartek na spokojnie z różowym okolice Zielonek, no i piątek standard bulwarami + kółeczko na Błoniach :)

Statystyki:

Dystans: 35 km
Czas: ◷01:35:11
Średnie tempo: 2:41 min/km
Średnia prędkość: 22,27 km/h
Kalorie: 2922 kcal

W tym tygodniu to już 55km!
#rowerowyrownik #ruszkrakow

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 7
  • Odpowiedz
@wrn_: z ciekawości, te okolice Zielonek to gdzie tak konkretniej? 20 km to tak idealnie na moment kiedy bardzo się nie chce, a jednak pasowałoby ruszyć tyłek z domu. A że mieszkam na północy, tom ciekawa. W końcu ileż można pod Bramę Krakowską i z powrotem albo do Kluczwody.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kasiknocheinmal te 20km to bardzo chaotyczna i nieplanowana jazda, trochę ulicami, trochę gruntowymi ścieżkami i drogami, pełno błądzenia i zawracania. Nie ma nawet czym się dzielić. A po powrocie na liczniku wyszlo 20km.

Ale jakbym mial w tych okolicach jakąś fajną trasę , dam znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na Bramę Krakowską to pojechałem tylko raz, ale, wracając przez Skałę, któryś podjazd tak mnie wymęczył, że źle to
  • Odpowiedz
Na Bramę Krakowską to pojechałem tylko raz, ale, wracając przez Skałę, któryś podjazd tak mnie wymęczył, że źle to wspominam.


@wrn_: szosa czy coś jadącego po każdym podłożu? Bo może ja mam coś do polecenia, jeżdżę trasą (ten początkowy odcinek) dla ludzi bez kondycji :P
  • Odpowiedz
@wrn_: to dawaj tędy (pomiń ten pik tam, bo coś wypieprzyło gps - tu Zielonki do Giebułtowa) i dalej siup(tu Giebułtów -> Kwietniowe Doły <3 -> Brama Krakowska -> Dolinka Kluczwody -> północ Krakowa) . Jeśli wolisz asfaltem, to zamiast skręcać z Długopolskiej w pola, to jedź w lewo, a potem w prawo Jurajską. Bardzo lajtowa trasa, podjazdy są małe, dla kogoś bez kondycji mogą być męczące, ale nie są
  • Odpowiedz
@wrn_: w drugiej części upierdliwe może być podjechanie w kierunku Jasnogórskiej, bo jest mało nachylony, ale trochę długi podjazd (w stosunku do innych, ale ogólnie też bez szału) i fragment Jasnogórską, ale trzeba się jakoś przebić na drugą stronę drogi. Możesz też z Ujazdu do Tomaszowic, potem przez Modlnicę prosto na Zielonki, ale tam będziesz mieć falki góra -> dół -> góra -> dół, więc nie wiem czy chcesz ;)
Jakby
  • Odpowiedz