Wpis z mikrobloga

Taka prawda.


@kulaty: Chyba w twojej stereotypowej głowie. Mieszkając tutaj od ładnych kilku lat nie spotkałem się jeszcze nigdzie z taką sytuacją oprócz Internetu.

Poza tym powodem takiej bulwersacji jest chełpienie się przez niektórych słoików mieszkaniem w tym mieście jakby pana boga za nogi złapali oraz to, że nie płacą podatków na miejscu.
@XpedobearX: hehehehhehe
Piszesz, że nie spotkałeś się z taką sytuacja, a po chwili zaczynasz coś bełkotać o słoikach i w ten sposób zaprzeczasz swoje słowa i potwierdzasz tezę wpisu. Śmieszny jesteś.
Piszesz, że nie spotkałeś się z taką sytuacja, a po chwili zaczynasz coś bełkotać o słoikach i w ten sposób zaprzeczasz swoje słowa i potwierdzasz tezę wpisu. Śmieszny jesteś.


@stannis: Matura już była czy nie zdałeś z czytania ze zrozumieniem? Pisałem o tym, że osobiście (w życiu realnym) nie spotkałem się, aby ktoś mi coś takiego mówił, a jedynie w internecie i wyjaśniłem to zjawisko, które pojawia się w internecie. Słoik
No w sumie masz rację, w życiu realnym siedzicie cicho, a tylko w internecie jest ból dupy o przyjezdnych czego przykładem jesteś Ty :) Plus dla Ciebie!


@stannis: O czym ty #!$%@? człowieku xD Przeczytaj sobie mój pierwszy komentarz jeszcze raz, a zobaczysz jaką głupotę popełniasz. Albo jeśli nie umiesz wyszukiwać info: SAM JESTEM PRZYJEZDNY XD