Wpis z mikrobloga

napisał dobre kwoty ale student zrobi wszystko za 200 zł


@someonem: student here; 200 zł mam za dwa projekty semestralne niższym rocznikom ( ͡º ͜ʖ͡º) a jeden robię maksymalnie dzień :D

@panRodzik: no są ludzie, którzy cenią się mocno "bo wykształcenie, bo ja mam dyplom, bo w firmie pracuję!" a są ludzie, którzy mają ceny wręcz dumpingowe, co to za 50 zł zrobią stronę, bo
@Arveit: Zastanawiam się czy dołożyć i zlecić firmie czy szukać e-talentu prywatnie. Nie chcę stawiać rozbudowanej mocno strony. O firmie, produkty, kontakt, przekierowanie ew na FB i Allegro. To nawet w wordpresie jest do ogarnięcia jak się potrafi szybko, www na Home.pl tylko chciałbym zeby to wyglądało. A o logo prawdopodobnie zglosze się do pewnego znanego grafika z UK i tutaj nie mam zamiaru oszczędzać.
To nawet w wordpresie jest do ogarnięcia jak się potrafi szybko, www na Home.pl tylko chciałbym zeby to wyglądało.


@panRodzik: no to zrób :P serio, to wszystko jest "proste" i robi się "szybko" ale w większości płacisz za "wiedzę" a nie "czas" ( ͡º ͜ʖ͡º)
@defoxe: Mógłbyś rozwinąć? Masz jakieś niemiłe doświadczenia? Posiadam u nich domenę z hostingiem której nie używam opłacone jeszcze na 115 dni, czytałem, że nie opłacenie dalszych usług jest wypowiedzeniem usługi dlatego nie pisałem do nich w tej sprawie. Nie chcę aby potem zaczęli mi naliczać coś po swojemu. Natomiast osoba która zrobi stronę dla mojej firmy sama zajmie się szukaniem dostawcy bo ja kierowalem się kiedyś pierwszym wynikiem po wpisaniu w
kierowalem się kiedyś pierwszym wynikiem po wpisaniu w Google hasła domeny


@panRodzik: No właśnie, do tego mój uśmiech się sprowadza. Wujek Google doradzi tak, jak mu zapłacą...
Nazwa.pl (z którą mam bardzo kwiecisty i wieloletni romans) oraz Home.pl są właśnie dla osób, które chcą sobie postawić gdzieś małą stronę. Może nie są tanie, może nie są dobre - jednak są wysoko w wynikach wyszukiwań, przez co mają sporo klientów. Natomiast wszelkie