Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu potuptałem do X-KOM, żeby zakupić sobie GTX950 (tak wiem, niekoniecznie #pcmasterrace) i poczuć się trochę jak Ci wszyscy gracze, którzy zachwycają się najnowszymi grami.
"Wypróbowałem" kilka ostatnich superprodukcji. I wiecie co? Jutro idę oddać tego GTX950 i zostaję na zintegrowanej HD4600.
Nie wiem, co się stało. Za gówniarza potrafiłem przy prostych grach spędzać godziny, zarywać nocki, żeby wbić jeszcze jeden level, chociaż grafikę niekoniecznie można było "pomylić z prawdziwością".

Co się stało w dzisiejszych czasach z grywalnością?

#niepopularnaopinia #staregry
#pcmasterrace
  • 8
@raq195: ja nie kupuję nowych hitów. Na promocjach jest pełno fajnych gier z przed kilku lat. Za cenę np GTAV można kupić 10 świetnych gierek. Np teraz męczę Dishonored i gra jest znakomita. A i wszytko na ultra;D
Co się stało w dzisiejszych czasach z grywalnością?


@raq195: Nic. Po prostu od lat produkowane jest to samo, a w niektórych przypadkach dochodzi nawet do stopniowych uproszczeń. Zmęczenie materiału po prostu.
Polecam grać w gry niezależne(tak bardzo alternatywny). Tam zawsze znajdziesz coś nowego, a w dodatku prawdopodobnie dasz radę wyżyć z samych bundli.
@raq195: To niestety normalne. Mam 38 lat i zaczynałem od Atari i 386 i przez wiele lat byłem nerdem i no lifem spędzającym całe noce przy grach (zanim powstał internet). Potem był internet i spędzałem noce na CS bo brakowało kasy studentowi na lepsze k. graficzne. Dzisiaj zarabiam tyle co przysłowiowy programista z wypoku a jedyne w co sobie gram to Red Alert 3. Nawet mnie nie ciągnie do kupienia sobie