Wpis z mikrobloga

@uysy: Myślałem nad jakimś reverbem, ale to wszystko będzie zależało od tego co będzie w używkach ;)
A z tyłu ile masz zębów na kasecie? Bo z przodu chyba 30t?
@adamua: Na Reverby poluj zagranico. Jak będziesz kupować, to zamontuj odwrotnie na kierownicy (tak, żeby manetka była od dołu - wygodniej i bezpieczniej dla manetki - sama manetka to 400zł nie twoje :D). Wiec jak chcesz miec po prawej stronie, to kupujesz leworęczną manetkę.
Z tyłu mam 36t-11t z przodu 30T NW, ALE z przodu mam jeszcze stare 24T - jak wiem że będzie dużo podjazdu to ręcznie zrzucam na 24T
@uysy: a jak to 11t współgra z 30t z przodu? Bo myślę nad takim rozwiązaniem ale boję się że na zjazdach nie będzie się dało dopedałować i będzie młynek
@adamua: Nie sądzę abyś chciał dopedałować przy 30km\h na korzeniach w lesie. Myślę, że powyżej 30-35km\h to już będzie młynek. Ale ja mało kiedy w lesie dopedałowuję - zazwyczaj jest wystarczająco stromo. Jeżeli chcesz też NW, to pamiętaj o przerzutce ze sprzęgłem albo napinaczu.
@uysy: aktualnie mam 34t i w sumie faktycznie, rzadko kiedy korbię na zjazdach, chyba się skuszę bo podjazdy na 11-34 i 34 z przodu to jakiś dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°)