Wpis z mikrobloga

@seduceangel: Na początku chciałem pogratulować pysznego baita, na który zaraz się złapię.

Uwaga, połknąłęm haczyk:
Gratuluję, typowe myślenie polaka cebulaka. Nie pracowałam, #!$%@? potrafię, nie mam żadnych kwalifikacji, pewnie skończyłam gównokierunek na Uniwersystecie w Diurze w Dupie, ale TEN KRAJ JEST BEZNADZIEJNY.

WYJADĘ DO JUKEJA I BĘDĘ ŻYĆ JAK KRÓLOWA, PRACUJĄC NA ZMYWAKU. Zdradzę Ci tajemnicę: jeśli masz jakiekolwiek kompetencje, to w Polsce da się żyć na naprawdę przyzwoitym poziomie.
  • Odpowiedz
@seduceangel: Z całym szacunkiem, ale totalnie zgadzam się w tej kwesti z @leobenos - bardzo szybko się przekonasz jak bardzo się mylisz. Lepsze perspektywy? Zmarnowany czas? Po pierwsze - nawet z kijowymi ocenami po polskim liceum jesteś mądrzejsza od zagranicznych (chociaż przyznaję - niemców nie znam). Ja byłem na emigracji w UK - banda debili. Uczą Cię np. na elektryka - to umiesz zwijać kable, ale nie wiesz kto jest królową
  • Odpowiedz
@seduceangel: Miałam na myśli, że Polska nie straci na Twojej nieobecności, a kraj to naród, co zbudują i wypracują, to mają, dlatego niech zostaną ci, co Polską kochają, reszta niech szuka szczęścia gdzie indziej. Zastanawiam się tylko, gdzie byli Twoi rodzice, że nie masz poczucia tożsamości narodowej
  • Odpowiedz
@seduceangel: a ja się cieszę i jestem dumna, że mieszkam i żyję właśnie tu - w kraju, który świat kojarzy z Papieżem Polakiem, z Częstochowa, z pracowitością, z dokładnością.... itd. trzeba skupiać się na +++++ (plusach) a nie narzekać :)
  • Odpowiedz
Kiedy sobie myślę, że jest tyle fajnych krajów na świecie


@seduceangel: no, np. Somalia, Korea Północna czy reszta słabo rozwiniętych krajów, gdzie szczytem twoich kobiecych możliwości byłoby spłodzenie gromadki dzieci XDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@ProgressEveryday: Cieszę się, że w większości się zgadzamy. Odnośnie tego o czym piszesz - ja nie twierdzę, że są takie szkoły, wszak Stephen Hawking - jeden z najbardziej tęgich umysłów pochodzi z tego kraju. Tylko prawda jest taka, że tam jest malutka grupa elity, a zdecydowana większość zwyczajnych głąbów. Większa część anglików kończy naukę na 16 roku życia i idzie do pierwszej pracy.

Zobacz, że specjalnie wspomniałem o liceum, nie o
  • Odpowiedz
@seduceangel: ogólnie uważam, że możesz sobie jechać, gdzie Ci tylko pasuje (chociaż akurat obawiam się, że faktycznie masz lekko wypaczony obraz zachodu przez różowe okulary, no ale to już mniejsza z tym, tak bywa), ale co do tej radosnej opinii o Niemczech się nie do końca zgodzę.
Piszesz o przygranicznych miasteczkach, gdzie sytuacja jest kompletnie inna. W Dortmundzie na przykład (byłam tam przedwczoraj, zanim oskarżysz mnie o wykopowe brednie - bywam
  • Odpowiedz