Wpis z mikrobloga

Mirasy, muszę się wam pochwalić, bo czuję przypływ zewu (tak to się odmienia? xd) szczęśliwego informatyka xd.


To jest #!$%@? niewiarygodne xd Działa WSZYSTKO, nawet stery własnościowe do mojej 315m poszły po chwilowej zabawie z konsolą. Nawet sterowanie podświetleniem (co prawda po małej modyfikacji gruba) i wybudzanie ze stanu uśpienia. VMPlayer z win10 na 2 wątkach i3 i 2gb ramu na hdd chodzi jak marzenie, nawet gierki odpalają. Czuję, że zostanie moim jedynym systemem. Jak na razie dam jej jeszcze trochę czasu (gdzieś ze 2 tygodnie) aby sprawdzić, czy nie będzie problemów ze stabilnością. Nie mogę się doczekać, kiedy to wszystko stanie na samym ssd a hdd będzie jedynie magazynem :3. Ale to jest its #!$%@? bjuriful, dawno nie czułem takiej przyjemności korzystając z komputra xd

KOCHAM WSZYSTKICH. JESTEM SPEŁNIONY

#linux #roklinuksa #bojowkalinux #fedora #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #informatyka
Pobierz
źródło: comment_ivCcDibZ6eNMcnHt31nfmIgrFFT9L8c9.jpg
  • 20
@Fitoplankton: Ostatnio przesiadłem się z Ubuntu na Fedorę i jestem bardzo zadowolony, są plusy i minusy (wielkim plusem Ubuntu jest to, że w repo Ubuntu jest dosłownie wszystko) ale raczej zostanę przy Fedorze :) Bardzo szybka i nie zawiodła mnie jeszcze. Też dam jej trochę czasu ale to raczej formalność aż wywalę pozostałe systemy.
@GRzA6969: kek, wypróbowałem koło 10 systemów, #!$%@?ć mogło się wszystko (w tym choćby krzaczące się dependences od qt uniemożliwające kompilację projektów), a tutaj działa wszystko XD a mój ekran + gnome nigdy się nie lubiły, tutaj działa. Więc to jest powód do świętowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fitoplankton: Kiedyś też myślałem nad Fedorą, ale zdecydowałem się na scientific Linux i386, który okazał się być bardzo twardym i stabilnym OSem pełen dopasowanych sterowników, lecz nie umiałem ani Wine, ani Steama zainstalować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak więc zostałem przy debianie, może kiedyś postawię sobie coś co bazuje na FreeBSD.