Wpis z mikrobloga

1.Wejdź przez #tor tam gdzie normalny internet nie dociera.
2. Przeglądaj zdjęcia, filmy i jakieś pseudo-raporty o UFO, bo wierzysz w takie cuda i lubisz, a sieć cebulowa sprzyja.
3. Wyduś jakiś głupi buton, który Cię przekierowuje na dziwną stronę.
4. Zamiast wrócić wchodź głębiej.
5. Zobacz rzeczy niestworzone...
6. Wyjdź i strać wiarę w ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pomyśleć, że ktoś może stwierdzić, że zgubił się na jutubie... dobrze żeś na #darknet się nie zgubił ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oswiadczenie #smutnazaba
  • 17
@LordOfTheBananas: @LordOfTheBananas: @Smerfny: @wytrzzeszcz: @sorhu: @tiop: @enforcer: @Czarizard:

Klikam sobie na tej UFO stronie. Taka creepy stronka przypadkowo znaleziona. Jakieś dziwne filmiki, obrazki, teksty... wczuwam się i kliknąłem nawet nie wiem w co, przeniosło mnie do jakiegoś katalogu stron. No lajt, klikam na stronę. Linijka tekstu, klikam w tekst leci dalej i tak przeskoczyłem parę razy i wrzuciło mnie na kolejną creepy stronkę, która
@Niewierny_Mops: O #!$%@?, takie rzeczy jeszcze w dw są? Kiedyś to dopiero był tam "odjazd"... Ta creepypasta o redroomach przy niektórych (już zamkniętych) stronach to małe piwko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
bardzo złe, brzydkie zdjęcia ( ͡° ʖ̯ ͡°) powiedzmy, że internet zabił we mnie trochę jakby to powiedzieć, no ciężko mnie przerazić. Ale krzywda dzieci i zwierząt w liczbie dużo już mnie rusza.


@Niewierny_Mops: a co było? zgwałcony chomik i zmielony niemowlak czy odwrotnie? (skądinąd, cumplu, SKASUJ DOKŁADNIE DANE, KTÓRE MOGĄ BYĆ CP, ALBO BYĆ PODOBNE DO CP BO MOŻE BYĆ CHOLERNIE NIEPRZYJEMNIE).